• Informacje na temat:

  ile czeka się na prawo jazdy

Artykuły na temat: ile czeka się na prawo jazdy
 • Wydłużające się oczekiwanie na taksówkę

  Na taksówkę trzeba czekać coraz dłużej. Część taksówkarzy jeździ rzadziej, żeby uniknąć VAT. W korporacjach natomiast twierdzą, że powodem wydłużającego się oczekiwania na taxi są utrudnienia w ruchu. Lepiej zatem już teraz zamówić taksówkę na święta lub na sylwestra.

 • Na prawie jazdy nie będzie już adresu. Bo to za dużo kosztuje

  Miejsce zamieszkania wpisane w dokumentach jest kosztowne i stwarza więcej problemów, niż daje korzyści. Dlatego Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju rozważa usunięcie go z blankietów.

 • Dobrze i tanio, to zasada dla pracowników

  Dobrze i tanio to zasada, która przyświeca każdej firmie podejmującej się zlecenia lub samodzielnej organizacji firmowej imprezy. Oznacza to, że nasza impreza będzie wspominana przez pracowników przez lata i zapłacimy za nią dokładnie tyle, ile jest warta. Ten fakt nie dla wszystkich jest jednak oczywisty, dlatego przedstawiamy osiem krótkich porad, które zmienią ambitne plany firmowej imprezy...

 • Czy OC już drożeje przez podatek bankowy?

  W poniedziałek 1 lutego weszła w życie ustawa o podatku od niektórych instytucji finansowych, która obejmuje m.in. ubezpieczycieli. Czy to dlatego ceny obowiązkowych polis OC dla kierowców od początku roku rosną?

 • ...364 dni. Tyle od niedawna możemy podarować swoim nowo narodzonym dzieciom. To dobrodziejstwo czy frustrujące wyzwanie? Pytamy o to mamy, które jako pierwsze mogły skorzystać z takiego rozwiązania. Julia przez cały macierzyński żyła w stresie, bo bała się stracić pracę. Edyta chciała być perfekcyjną mamą. Sonia postanowiła zapomnieć o firmie i celebrować nową rolę. Jaki rachunek wystawiło...

 • Pracowity jak Polak w Bawarii

  1 maja ruszymy do legalnej pracy w Niemczech. Które miasta zaroją się od naszych rodaków, gdzie jest przezroczysty mur i najniższe koszty życia?

 • Pracowity jak Polak w Bawarii

  ...1 maja ruszymy do legalnej pracy w Niemczech. Które miasta zaroją się od naszych rodaków, gdzie jest przezroczysty mur i najniższe koszty życia?

 • Na koszt państwa

  Brak pracy i niekorzystne prognozy ekonomiczne powodują, że sporym zainteresowaniem w Irlandii cieszy się wszelkiego rodzaju pomoc socjalna. Przy obecnym - stosunkowo wysokim - kursie euro, życie na garnuszku państwa może być całkiem dochodowym biznesem.

 • Zostań gazeciarzem w kraju tulipanów

  ...zakładkę Bezorger Worden. Nasi rodacy mają też szanse na pracę w charakterze kierowcy busa, zajmującego się dowożeniem materiałów do punktów odbioru ulotek i gazet. Wymagane prawo jazdy kat(...) temu można gdzieś jeszcze dorobić do południa. Gazety rozwozi się na specjalnych wózkach przyczepionych do rowerów. Po przyjeździe na bazę, na pracowników czeka przygotowana wcześniej "porcja" gazet wraz...

 • Zostań kierowcą mini caba

  ...dyspozytor lub - gdy działa się na własną rękę - można je przyjmować telefonicznie, bezpośrednio od klientów. O ile szanse Polaka na etat kierowcy czarnej taksówki są bliskie zeru, to w przypadku mini(...) dobry stan zdrowia (70-80 Ł). Opłata za wydanie trzyletniej licencji to 298 Ł. Na dokument czeka się co najmniej dwa miesiące. Uwaga! PHV Driver Lincence upoważnia kierowcę do pracy w ramach korporacji...