• Informacje na temat:

  ile jest spolek na gpw

Artykuły na temat: ile jest spolek na gpw
 • ...spółką 11 BIT, notowaną na GPW od 2011 roku. Twórca gier "Anomaly: Warzone Earth" czy This War of Mine" przyniósł w 2016 roku stopę zwrotu w wysokości 107 proc. Czteroosobowy zarząd łącznie kosztował...

 • Warszawska giełda traci na znaczeniu. Rządowa strategia dla rynku kapitałowego może być spóźniona

  Rząd deklaruje ułatwienia dla inwestorów i emitentów giełdowych. Może jednak nie zdążyć z ich realizacją. Rządowa strategia dla rynku kapitałowego może być spóźniona. GPW powoli staje się skansenem. GPW staje się skansenem. Inwestorzy i emitenci oczekują zmian ułatwiających dostęp do rynku.

 • ...mediana ich wynagrodzeń wyniosła 412,5 tys. zł. W 2013 roku pensje osób zarządzających były o 26 proc. wyższe. Raport "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW" ukazuje się po raz(...) przedstawiono w postaci rankingów i zestawień. Raport zawiera 146 stron (tym 77 tabel, 33 wykresów i 10 rankingów). Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje...

 • Spółki energetyczne będą ratować kopalnie?

  Polskie spółki energetyczne są w trudnej sytuacji. Rok 2016 będzie kluczowy dla odzyskania zaufania inwestorów. Agencja Rozwoju Przemysłu informuje, że w ciągu trzech kwartałów 2015 roku górnictwo miało prawie 1,7 mld zł straty netto. Strata za zeszły rok przekraczała 2,2 mld zł.

 • Zarobki prezesów spółek notowanych na GPW

  Mediana wynagrodzeń prezesów z największych spółek była prawie trzy razy wyższa od mediany wynagrodzeń prezesów z pozostałych spółek notowanych na GPW - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2012 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Tak spektakularne upadki nie zdarzają się często. GetBack przewrócił się w ciągu kilku tygodni

  Jeszcze dwa miesiące temu spółka była jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży finansowej. Teraz walczy o przetrwanie. Pokrzywdzonych, włączając w to także posiadaczy certyfikatów funduszy inwestycyjnych, którymi zarządzał GetBack, może być około 20 tys. osób. Ostateczny bilans strat w dużym stopniu zależeć będzie od tego, jaką część wyemitowanych obligacji wykupi spółka.

 • Zarobki prezesów zarządu w spółkach z branży energetycznej i surowcowej

  Spółki energetyczne przechodzą ostatnimi czasy gruntowne przemiany. Coraz więcej mówi się o planach połączenia ich ze spółkami górniczymi. Niniejszy artykuł analizuje wynagrodzenia prezesów spółek energetycznych i tych należących do branży surowcowej. Analizy zostały oparte na danych pochodzących z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku".

 • Pomimo dobrych nastrojów za granicą, warszawskim indeksom nie udało się wczoraj odrobić nawet częściowo strat ze środy. O ile o poranku towarzyszyły nam dobre nastroje to końcówka sesji rozwiała wszelkie nadzieje na pozytywne zamknięcie. Najsłabiej radziły sobie duże spółki, gdzie spadkom przewodziły podmioty paliwowe.

 • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w spółkach Tauron i Enea

  Ile zarabiają członkowie rad nadzorczych w spółkach energetycznych - Tauron i Enea? Jak ich zarobki wyglądają na tle rynku?

 • Dzisiejsza sesja zapowiadała się względnie spokojnie, ale ostatecznie nie do końca możną ją tak scharakteryzować. O ile bowiem obroty inwestorów nie rozpieszczały, to spadki spółek paliwowych były na tyle istotne, że WIG20 stracił prawie 1 proc.