• Informacje na temat:

  ile kosztuja

Artykuły na temat: ile kosztuja
 • Mąż wciąż namawia mnie do wysyłania SMS-ów w konkursach telewizyjnych. Mam słaby wzrok, nie wiem, ile to będzie nas kosztować. Czy jest sposób, by poznać cenę SMS? Helena z Białegostoku...

 • Ile kosztują diamenty?

  Żeby kupić diamenty nie trzeba być multimilionerem, a nawet milionerem. Wystarczą nawet nieduże sumy i możemy stać się posiadaczami tak wyjątkowego kamienia. Jak to możliwe?

 • Ile kosztują nas wynagrodzenia w instytucjach finansowanych ze środków publicznych?

  ..., uwzględniające również dodatkowe wynagrodzenia roczne (o ile je przyznano). Dane za rok 2011.  1. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych GIODO zajmuje się ochroną naszych danych osobowych, kontrolą(...) instytucji wskaźnik ten jednak wzrósł. Jego dynamika była najwyższa we wszystkich czterech kancelariach oraz w biurze Rzecznika Praw Dziecka.  Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w  Ogólnopolskim...

 • Zakup nowych mebli do kuchni to przeważnie decyzja na wiele lat. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by nowe elementy wyposażenia spełniały funkcje praktyczne oraz efektownie komponowały się w pomieszczeniu. Jednym z ważniejszych kryteriów wyboru staje się cena. Poniżej zaprezentujemy koszty zakupu gotowych zestawów oraz wykonywanych na wymiar. Określimy tez ich podstawowe wady i zalety.

 • Energetyka, górnictwo, kolej to te branże, które pracownikom wciąż oferują najwięcej przywilejów związanych z racji wykonywanego zawodu. Jednak także wiele prywatnych firm stosuje różnego rodzaju zachęty dla swoich pracowników - np. towarzystwa ubezpieczeniowe czy banki.

 • Pięć lat temu wybory prezydenckie kosztowały 107 mln złotych. Tegoroczne głosowanie będzie o prawie 60 mln droższe. Na co są wydawane pieniądze i ile zarabiają członkowie obwodowych komisji wyborczych?

 • .... Obiad w studenckiej stołówce kosztuje 8-12 zł. Na miesięczny bilet komunikacji miejskiej trzeba wydać ok. 50 zł. Sporo kosztują też podręczniki, nawet jeśli je studenci kserują, żeby było taniej...

 • Ile kosztują najdroższe nieruchomości w Polsce?

  Zbyt wysokie ceny mieszkań to bolączka, która towarzyszy nam nie od dziś. Wystarczy jednak rzucić okiem na polskie rekordy cenowe, by większość ofert z serwisów ogłoszeniowych wydała się śmiesznie tania. Ile trzeba zapłacić za najdroższe nieruchomości w kraju? Zestawienie przygotował serwis Homla.pl.

 • Niemiec pracuje o 5 lat dłużej niż Polak, ale wyrabia o 9 tys. godzin mniej

  Po przegłosowaniu przez Sejm przywrócenia starego wieku emerytalnego przez media po raz kolejny przetoczyła się dyskusja o tym, że Polacy muszą więcej pracować. Ale czy faktycznie musimy? A jeśli tak, to o ile?

 • Najdroższe kamienice w Polsce - ile kosztują?

  Kamienice w dobrych lokalizacjach stanowią obecnie jeden z najatrakcyjniejszych typów nieruchomości - zarówno pod inwestycje mieszkaniowe, jak i komercyjne. Deweloperzy w dużych miastach chętnie realizują projekty rewitalizacyjne z myślą o nowych funkcjach takich nieruchomości. Z kolei inwestorzy pod wynajem szukają mieszkań do remontu w dobrych lokalizacjach.