• Informacje na temat:

  ile kosztuje 1 ha ziemi

Artykuły na temat: ile kosztuje 1 ha ziemi
 • .... Uznała, że o ile nie będzie wojny ani trzęsienia ziemi, najpewniejszą lokatą kapitału są tradycyjnie nieruchomości. – Po ciotce odziedziczyłam kawalerkę, w której mąż urządził swoje biuro. Zrobiłam(...) zł na ZUS co miesiąc to koszmar. Właśnie dlatego zaczęłam myśleć o przeniesieniu działalności do Anglii. Kosztuje to ok. 6 tys. zł rocznie, ale za to dostaje się obsługę biura, załatwianie wszelkich...

 • Mapa cen polskiej ziemi. Zobacz, ile kosztują grunty w naszym kraju

  Polska ziemia rolna wciąż drożeje. W ubiegłym roku średnia cena państwowych gruntów wynosiła 29,5 tys. zł, a prywatnych - 38,6 tys. zł za ha. Dla porównania, jeszcze w 1992 roku jeden hektar kosztował w naszym kraju... 500 zł.

 • Wynagrodzenia wróżek

  ...). Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Czarny kot, kula, karty tarota, runy, przeróżne zioła, fusy a także suknia, koniecznie do ziemi - tak według wielu wyglądają(...) bogaty. W ich ofercie znajdują się między innymi: doradztwo życiowe, stworzenie portretu numerologicznego, wybranie odpowiedniego amuletu, a także imienia dla dziecka. Ile zarabiają wróżki? Trudno...

 • Ile kosztuje i jakie korzyści może przynieść zbiornik na deszczówkę?

  Wydajny zbiornik na deszczówkę może być połączeniem proekologicznej mody oraz ekonomii. Deszczówka zostaje wykorzystana do podlewania ogrodu, dzięki czemu oszczędzamy na rachunkach za wodę z instalacji miejskiej. Poniżej podpowiemy, jak dobrać odpowiedni pojemnik na deszczówkę, który może stanowić nawet zwykła beczka na wodę, a także zaprezentujemy ceny i potencjalne korzyści, wynikające z tego rozwiązania.

 • Praca w Niemczech: 227 euro za 17 dni ciężkiej pracy

  ...tylko tyle, ile wychodzi po podsumowaniu efektów, czyli przeliczeniu zebranych kilogramów przez ustalone stawki. Tymczasem co innego wynika z opracowania, które specjalnie z myślą o zatrudnianiu(...) polu potrafia do ciebie podejsc, zrownac z blotem, wywalic koszyczek truskawek na ziemie bo za zielone a potem przyjsc i powiedziec ze jednak dobre. I tak w kolko. Kiedy potrzebowalam pomocy lekarskiej...

 • Jak zbudować wiatę na drewno? Ile to kosztuje?

  Wiata na drewno jest bardzo przydatnym elementem przydomowej architektury. To w niej składujemy drewno na opał, który przyda się w sezonie grzewczym. Odpowiednio wykonana zapewni optymalne suszenie opału i pozwoli na uporządkowanie przydomowej przestrzeni. Poniżej omawiamy, jak wygląda samodzielna budowa wiaty.

 • 100 tys. stawia na Niemcy!

  ...działalność. - Patrząc z perspektywy Berlina, najczęściej w jakich branżach i zawodach nasi rodacy podejmują działalność? Ile już działa tutaj polskich firm? - Na czoło wysuwa się szeroko pojęte budownictwo(...) prowadzą firmę) w Anglii. Chcą przenieść się do Niemiec, bo na angielskiej ziemi czują się dyskryminowani i razi ich wyspiarskie niechlujstwo. - Co Pan powie Polakom, którzy chcieliby założyć...

 • Ziemia rolna jeszcze drożeje

  33,6 tys. zł - tyle przeciętnie płacono w Polsce za hektar ziemi rolnej w drugim kwartale 2015 r. - wynika z najnowszego indeksu wartości ziemi rolnej stworzonego przez Lion's Bank. Oznacza to wzrost o 12,5 proc. w ciągu roku, ale dobra passa na tym rynku może już niedługo się skończyć za sprawą specjalnej ustawy.

 • Ziemia cały czas najbardziej opłacalna

  Inwestorzy ostatnimi czasy mają twardy orzech do zgryzienia. Powoli zaczyna brakować, na polskich i zagranicznych rynkach kapitałowych, rentownych możliwości zarabiania. W czasach inwestycyjnej posuchy, dobrym wyborem wydaje się więc zakup gruntów rolnych, które udowodniły, że są stabilnym i zyskownym dobrem.

 • Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

  Ceny nowych mieszkań w większych miastach naszego kraju są dość wysokie. Obecnie mało kto może sobie pozwolić na zakup dużego lokalu bez pomocy kredytu hipotecznego. Przyczynę wysokiej stawki za m kw. nieruchomości często upatrujemy w chciwości deweloperów. Ale czy naprawdę ich zarobki są tak wysokie? I w jakim stopniu przekładają się na podniesienie cen mieszkań?