• Informacje na temat:

  ile kosztuje abonament tv

Artykuły na temat: ile kosztuje abonament tv
 • Abonament rtv ma zastąpić powszechna opłata na media publiczne. Ta praktyka nie wszystkim się spodoba, choć sprawdza się w kilku krajach Europy.

 • Ile kosztuje parkowanie w miastach?

  Opłaty za parkowanie w największych polskich miastach są zbliżone, bo od kilkunastu lat ich wzrost ogranicza ustawa i w większości jednostek obowiązują maksymalne stawki. Wbrew pozorom różnice są jednak znaczące, bo przykładowo w Krakowie opłata obowiązuje do godz. 20, a w Katowicach do 16.30. .

 • Nigdy nie zawracałaś sobie głowy abonamentem? Sprawdź, czy jesteś wśród osób, które po wprowadzeniu nowych regulacji mogą za to zapłacić karę.

 • Coworking po polsku. Ile kosztują biura na wynajem?

  Wynajem nieruchomości na dni i godziny może być intratnym zajęciem, ale żeby się nim zajmować trzeba dysponować odpowiednio przygotowanym lokalem. Należy też liczyć się z kosztami - większymi niż w przypadku "tradycyjnego" najmu.

 • Skusić się na abonament z tabletem lub laptopem?

  .... Za zobowiązanie do opłacania 99,90 zł abonamentu na korzystanie z internetu (pakiet danych 5 GB; transfer 4 Mbit/s) regularnie przez 24 miesiące, za darmo dostaniemy np. tablet o wartości rynkowej 689(...) korzystanie z internetu na zbliżonych warunkach, zapłacimy miesięcznie 29,90 zł. Jeśli utrzymamy tę samą umowę przez 2 lata, będzie nas to kosztować 689 zł za tablet i 717,60 zł za abonament. Razem...

 • Kołodziejski dla "Dziennika Gazety Prawnej": Kurski dostarcza ofertę misyjną telewizji

  - Nie wybieramy prezesa TVP, ale nadal kontrolujemy spółkę. Dzięki nowelizacji ustawy medialnej będziemy mogli powiedzieć: ta złotówka nie poszła na pyskówkę - uważa Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT. Kierował też urzędem w latach 2007-2010.

 • Ile płacą Wikingowie?

  ...dochodach jego stawka wynosi ok. 30 proc.) zostanie ci na rękę 12 tys. koron, czyli w przeliczeniu na polską walutę ok. 4800 zł. Koszty utrzymania To ile z tego odłożysz, zależeć będzie od twoich(...). Miesięczne wyżywienie jednej osoby kosztuje 2000-3000 koron. Wielu Polaków pracujących w Szwecji korzysta z obiadów serwowanych w firmowych stołówkach. Taki posiłek - w formie tzw. szwedzkiego stołu - kosztuje...

 • Polskie auto elektryczne powinno kosztować 60 tys. zł

  Idealne miejskie auto elektryczne, według polskich kierowców, powinno być co najmniej czteroosobowe i kosztować 60 tys. zł - wynika z przedstawionego w tym tygodniu badania Kantar TNS przeprowadzonego na zlecenie spółki ElectroMobility Poland.

 • Praca w Amazonie to według pracowników kołchoz

  W firmach zagranicznych najgorsi są polscy przełożeni średniego szczebla. Pod sobą mają osoby z wyższym wykształceniem i chcą im pokazać, ile znaczą - mówi w wywiadzie Piotr Wideryński z CDO24, firmy świadczącej ochronę prawną w segmencie usług doradczo-prawnych.

 • Ubezpieczenia? Możemy mieszkać tam, gdzie chcemy? Cieszmy się tym, co mamy

  Nie musimy mieć dzieci. Możemy mieszkać, gdzie chcemy. Na starość dostaniemy tyle, ile odłożyliśmy. Własność prywatna górą. Na razie te zdania są prawdziwe, ale tak nie musi być wiecznie.