• Informacje na temat:

  ile kosztuje abonament tv

Artykuły na temat: ile kosztuje abonament tv
 • Abonament rtv ma zastąpić powszechna opłata na media publiczne. Ta praktyka nie wszystkim się spodoba, choć sprawdza się w kilku krajach Europy.

 • Ile kosztuje parkowanie w miastach?

  Opłaty za parkowanie w największych polskich miastach są zbliżone, bo od kilkunastu lat ich wzrost ogranicza ustawa i w większości jednostek obowiązują maksymalne stawki. Wbrew pozorom różnice są jednak znaczące, bo przykładowo w Krakowie opłata obowiązuje do godz. 20, a w Katowicach do 16.30. .

 • Nigdy nie zawracałaś sobie głowy abonamentem? Sprawdź, czy jesteś wśród osób, które po wprowadzeniu nowych regulacji mogą za to zapłacić karę.

 • Coworking po polsku. Ile kosztują biura na wynajem?

  Wynajem nieruchomości na dni i godziny może być intratnym zajęciem, ale żeby się nim zajmować trzeba dysponować odpowiednio przygotowanym lokalem. Należy też liczyć się z kosztami - większymi niż w przypadku "tradycyjnego" najmu.

 • Skusić się na abonament z tabletem lub laptopem?

  .... Za zobowiązanie do opłacania 99,90 zł abonamentu na korzystanie z internetu (pakiet danych 5 GB; transfer 4 Mbit/s) regularnie przez 24 miesiące, za darmo dostaniemy np. tablet o wartości rynkowej 689(...) korzystanie z internetu na zbliżonych warunkach, zapłacimy miesięcznie 29,90 zł. Jeśli utrzymamy tę samą umowę przez 2 lata, będzie nas to kosztować 689 zł za tablet i 717,60 zł za abonament. Razem...

 • 1570 zł - średnio tyle jesteśmy gotowi przeznaczać miesięcznie na pokrycie wydatków związanych z użytkowaniem auta. Z grupy TOP10 najbardziej poszukiwanych modeli według carsmile.pl, w tym limicie mieszczą się m.in. opel astra i nissan quashqai. Z takich aut mogą korzystać osoby zarabiające tzw. średnią krajową.

 • Ile płacą Wikingowie?

  ...dochodach jego stawka wynosi ok. 30 proc.) zostanie ci na rękę 12 tys. koron, czyli w przeliczeniu na polską walutę ok. 4800 zł. Koszty utrzymania To ile z tego odłożysz, zależeć będzie od twoich(...). Miesięczne wyżywienie jednej osoby kosztuje 2000-3000 koron. Wielu Polaków pracujących w Szwecji korzysta z obiadów serwowanych w firmowych stołówkach. Taki posiłek - w formie tzw. szwedzkiego stołu - kosztuje...

 • Kołodziejski dla "Dziennika Gazety Prawnej": Kurski dostarcza ofertę misyjną telewizji

  - Nie wybieramy prezesa TVP, ale nadal kontrolujemy spółkę. Dzięki nowelizacji ustawy medialnej będziemy mogli powiedzieć: ta złotówka nie poszła na pyskówkę - uważa Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT. Kierował też urzędem w latach 2007-2010.

 • Praca w Amazonie to według pracowników kołchoz

  W firmach zagranicznych najgorsi są polscy przełożeni średniego szczebla. Pod sobą mają osoby z wyższym wykształceniem i chcą im pokazać, ile znaczą - mówi w wywiadzie Piotr Wideryński z CDO24, firmy świadczącej ochronę prawną w segmencie usług doradczo-prawnych.

 • Polskie auto elektryczne powinno kosztować 60 tys. zł

  Idealne miejskie auto elektryczne, według polskich kierowców, powinno być co najmniej czteroosobowe i kosztować 60 tys. zł - wynika z przedstawionego w tym tygodniu badania Kantar TNS przeprowadzonego na zlecenie spółki ElectroMobility Poland.