• Informacje na temat:

  ile kosztuje nowy dom

Artykuły na temat: ile kosztuje nowy dom
 • Czasem nie ma wyjścia i trzeba pożyczyć pieniądze, choćby na święta. Jeśli zrobimy to rozważnie, zmniejszymy dług nawet o 400 zł. Zanim wybierzemy się do banku po kredyt, najpierw policzmy, ile możemy pożyczyć, aby nie mieć problemów ze spłatą.

 • Ile kosztuje budowa domu z keramzytu?

  Domy keramzytowe to innowacyjny trend w budownictwie. Wielu ekspertów wypowiada się pozytywnie na temat technologii budowy i właściwości takiego budynku. Niewiele osób wie jednak, jakie są faktyczne koszty budowy takiego domu. Internet również milczy na ten temat. Zapoznajmy się więc z szacunkowym oraz najważniejszymi etapami inwestycji.

 • ...wpisać ich daty urodzenia i/lub PESEL. Jeśli spełnią państwo te formalne wymogi, testament będzie miał pełną moc prawną. Ile kosztuje u notariusza Dokument sporządzony w kancelarii(...): dzień, miesiąc i rok. Swoją wolę można w dowolnym momencie zmienić, pisząc nowy testament. W przypadku znalezienia kilku testamentów spadkobiercy po dacie będą wiedzieli, który dokument wypełnia państwa...

 • Jak uregulować sprawy spadkowe?

  Jak załatwić sprawy spadkowe? Ile to kosztuje i jak długo trwa procedura? Czym różni się wydziedziczenie od wyłączenia od dziedziczenia? Jak zgłosić nabycie spadku do Urzędu Skarbowego? Kiedy przysługuje nam zwolnienie od podatku od spadku? Odpowiedzi na te pytania udzielają eksperci z Funduszu Hipotecznego DOM.

 • ...obawiać, informację tę można uzyskać dopiero po śmierci spadkodawcy. – Ile kosztuje sporządzenie testamentu u notariusza? – Sporządzenie prostego testamentu może kosztować od 50 zł do 150 zł – jeśli chce(...) poszczególne postanowienia. Wystarczy spisać nowy dokument. Obowiązuje zasada, że ważny jest ten dokument, który został opatrzony późniejszą datą. Warto pamiętać, że jeśli odwoła pani testament, nie...

 • Koszty i korzyści z budowy domu energooszczędnego

  Najprościej rzecz ujmując, dom energooszczędny to taki budynek, który będzie miał jak najniższe zapotrzebowanie na energię. Czyli w praktyce koszt jego utrzymania okaże się być znacznie mniejszy, aniżeli w przypadku domów tradycyjnych.

 • ...wszystkim zadaniom i zapewnić maleństwu dobrą opiekę oraz warunki do rozwoju. Ustalić nowy rytm dnia, inny podział obowiązków, znaleźć opiekunkę, przygotować dziecko do rozłąki z tobą... Jednak nie(...) przygotować siebie i maluszka do zmian związanych z twoim powrotem do pracy. Znajdziesz tu podpowiedzi, jak na nowo zorganizować wasze życie domowe i poradzić sobie z trudnymi emocjami. Nie martw...

 • 78 tysięcy dostają na mieszkanie duże rodziny

  Już 2,2 miliardy złotych wydano w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych". Z dopłat skorzystało prawie 86 tys. osób, które otrzymały przeciętnie po 25,5 tys. zł. na zakup własnego "M". Rodzinom wielodzietnym wypłacano po 78 tysięcy, choć rekordziści inkasowali ponad 100 tysięcy - wynika z szacunków Open Finance.

 • ...pobierasz rentę lub emeryturę, może zająć: •25 proc. renty lub emerytury, niezależnie od tego, ile wynosi •do 60 proc., jeśli dług idzie na poczet alimentów. Ale uwaga! Komornik musi zostawić co najmniej(...) sprawić, że komornik nie będzie mógł zajmować ruchomości należących do osób trzecich (o ile te przedstawią dowody, że są ich właścicielami). Będzie musiał natomiast obowiązkowo wręczyć dłużnikowi...

 • Sufity napinane - nowy trend w wykończeniu wnętrz

  Sufity napinane są dobrym sposobem na ukrycie instalacji na suficie lub optyczne powiększenie mieszkania przy wykorzystaniu struktury lustrzanej. Na dodatek są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możemy je dostosować do stylu aranżacyjnego wnętrza. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Ile kosztuje? Na te pytania odpowiadamy poniżej.