• Informacje na temat:

  ile kosztuje prawo jazdy

Artykuły na temat: ile kosztuje prawo jazdy
 • ...1 Terminowe prawa jazdy są wydawane wszystkim kierowcom od 2013 r. Nie jest to nowość: już wcześniej dokumenty „z terminem ważności” były wydawane tym...

 • Kamperem na wakacje - ile to kosztuje?

  Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Na szczęście nie trzeba być właścicielem dobrze wyposażonego domu na kółkach, żeby móc spędzić czas w stylu wagabundy. Sprawdzamy ile kosztuje wypożyczenie kampera i co powinno znaleźć się na liście niezbędnego wyposażenia.

 • Prawo jazdy ułatwia życie, więc chce je zrobić coraz więcej osób. Warto wiedzieć, jak się do tego zabrać i ile za to wszystko zapłacimy.

 • Na prawie jazdy nie będzie już adresu. Bo to za dużo kosztuje

  Miejsce zamieszkania wpisane w dokumentach jest kosztowne i stwarza więcej problemów, niż daje korzyści. Dlatego Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju rozważa usunięcie go z blankietów.

 • ...zapisać się na egzamin w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Za egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B zapłacisz 30 zł (jest ważny bezterminowo), a praktyczny 140 zł. Po zdaniu obu musisz wnieść opłatę (100,50 zł) na konto wydziału komunikacji, który wyda Ci dokument. I to już wszystko. Jeździj odpowiedzialnie! WBS Ile to kosztuje? Największym wydatkiem jest kurs. Ceny wahają się...

 • Rewolucja w systemie badań okresowych pojazdów: spóźniony przegląd będzie słono kosztował

  Nawet 200 km do przejechania, by zdobyć stempel w dowodzie rejestracyjnym, i to za dwa razy wyższą cenę? Taki może być efekt nowych przepisów, które proponuje rząd dla zapominalskich kierowców. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa (MIB) szykuje rewolucję w systemie badań okresowych pojazdów. Przegapienie terminu badań może sporo kosztować - czasu i pieniędzy.

 • Z prawem jazdy i słabym niemieckim i tak zarobisz 8 tysięcy złotych

  Wystarczy słaba znajomość języka, prawo jazdy i spełnienie kilku prostych, formalnych wymogów, aby zarabiać w Niemczech na taksówce. Siedząc za kierownicą może zarobić średnio około 2000 euro.

 • Prawo o ruchu drogowym: Badania techniczne będą znacznie droższe

  Stanowisko Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ws. projektu ustawy o zmianie ustawy prawo o ruchu drogowym. W ramach przedstawionego projektu nadzór nad systemem badań technicznych sprawować ma Transportowy Dozór Techniczny. Nowy system to kolejny ukryty podatek.

 • ...przejazdu w nietypowych godzinach. Bilet kupowany z kilkutygodniowym wyprzedzeniem kosztuje 40-60 zł – jeżeli wyjeżdżamy w ciągu dnia. Jeśli jednak zdecydujemy się na wyjazd np. o 2 w nocy, będzie(...) bilety dzwoniąc na infolinię, bo bilet kupimy za 5 zł, a 15 zł zapłacimy za telefon. Sprawdź lokalne busy W Polsce działa kilkudziesięciu niewielkich przewoźników, oferujących przejazdy tzw. busami na...

 • Czy OC już drożeje przez podatek bankowy?

  W poniedziałek 1 lutego weszła w życie ustawa o podatku od niektórych instytucji finansowych, która obejmuje m.in. ubezpieczycieli. Czy to dlatego ceny obowiązkowych polis OC dla kierowców od początku roku rosną?