• Informacje na temat:

  ile marek samochodów jest w polsce

Artykuły na temat: ile marek samochodów jest w polsce
 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  Przeciętny polski portfel nie jest zasobny. Ale potrafimy jego zawartością dobrze gospodarować. I w ukrytej kieszonce zwykle mamy zaskórniaki na czarną godzinę.

 • Sprzedaż nowych samochodów osobowych bije rekordy

  Sprzedaż nowych samochodów osobowych w lutym okazała się najlepszym wynikiem tego miesiąca w ciągu ostatnich 10 lat - z polskich salonów wyjechało ponad 42 tys. aut. Od początku roku, w Polsce zostało zarejestrowanych 3400 hybryd (+11,9% r/r) oraz 209 samochodów z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in (+198% r/r).

 • Od pucybuta do milionera

  Miesięcznik "KARIERA": Wasza reklama telewizyjną sprzed kilku lat: młody człowiek opowiada znajomym, że pracuje w McDonald's i najbardziej zadowolony jest z trzech rzeczy: dobrych zarobków, miłej atmosfery i elastycznego czasu pracy. To było naprawdę przekonujące. Z drugiej strony słyszy się o horrorze pracy za marne grosze w oparach dymu z frytek. Czyli prawda jest gdzieś pośrodku? Krzysztof...

 • Czy kapitał ma narodowość? "Polski wzrost gospodarczy jest pewną iluzją"

  Z raportu "Kapitał zagraniczny: czy jesteśmy gospodarką poddostawcy?" Fundacji Kaleckiego wynika, że Polska jest krajem relatywnie silnie uzależnionym od zagranicznego kapitału. Nasuwa się kluczowe pytanie - to dobrze czy źle i czy kapitał ma narodowość?

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Polskie auto elektryczne powinno kosztować 60 tys. zł

  Idealne miejskie auto elektryczne, według polskich kierowców, powinno być co najmniej czteroosobowe i kosztować 60 tys. zł - wynika z przedstawionego w tym tygodniu badania Kantar TNS przeprowadzonego na zlecenie spółki ElectroMobility Poland.

 • Pokolenie Y

  Pokolenie Y nie jest zjawiskiem nowym. Jego "odkrycie" opisywała prasa i literatura amerykańska 5-6 lat temu. Pierwotnie mówiono o nich "nexters", ponieważ przewidywano, że po dobrze znanym i opisanym pokoleniu X musi pojawić się nowa, następna generacja, ukształtowana przez technologie i wyzwania nowych czasów.

 • Daimler ogłosił plan budowy fabryki w Polsce

  Niemiecki koncern motoryzacyjny Daimler poinformował w środę, że planuje wybudowanie w Polsce fabryki silników. Ma ona powstać w Jaworze, na zachód od Wrocławia. Rozpoczęcie produkcji jest planowane na rok 2019.

 • Reguły gry na rynku dyktuje pracownik

  ...podobne narzędzia jak w tradycyjnym marketingu; jeśli nie bardziej wyrafinowane, gdyż rynek talentów jest dużo bardziej konkurencyjny niż rynek każdej z marek z osobna. Firmy muszą walczyć ze sobą nie(...) studenci wskazali J&J jako drugie po Whirlpoolu najbardziej pożądane miejsce pracy. To wszystko prawda, o ile mówimy o trwałym zjawisku deficytu talentów. Ale skąd pewność, że jest ono trwałe? Dość...

 • Motoryzacja: Nowy limity dla samochodów

  Motoryzacja: Chiny po raz kolejny planują zaostrzenie standardów emisji spalin. Miasta już wprowadzają ostrzejsze limity dla samochodów poruszających się po ulicach. Tymczasem nasze ministerstwa nie będą kontrolować samochodów wyprodukowanych przez koncern Volkswagena.