• Informacje na temat:

  ile milionerów jest w polsce

Artykuły na temat: ile milionerów jest w polsce
 • Europejski nadzór policzył "tłuste koty". Ile zarabiają najbogatsi bankowcy?

  Prawie 5 tys. bankowców otrzymało w 2017 r. więcej niż milion euro wynagrodzenia. W Polsce było ich tylko dziewięciu.

 • Polska to raj podatkowy. Dla bogatych

  Może się wydawać, że mamy system podatkowy gwarantujący obywatelom sprawiedliwą redystrybucję gospodarczego wzrostu. Nic bardziej mylnego.

 • Od studenta do milionera

  ...milionerów. Przy wcielaniu w życie swojego autorskiego pomysłu można wykorzystać zdobyte już wykształcenie. Jeżeli jesteśmy absolwentami politologii, możemy założyć stronę poświęconą polskiemu życiu(...) internetowych, tworzenia biznesplanu, zdobywania dotacji, tworzenia wzorów umów. O ile nie jesteśmy już wystarczająco majętni, nie możemy przecież zapominać, że realizujemy nasz zamysł nie dla samej...

 • Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Zadłużenie to problem stary jak świat. Mogłoby się wydawać, że dotyczy tylko osób, którym nie wystarcza pieniędzy od pierwszego do pierwszego, ale nic bardziej mylnego. Zarówno w Polsce, jak i za oceanem nie brakuje przykładów celebrytów, z milionowymi gażami, którzy popadli w kłopoty finansowe, często kończące się dla nich upadłością.

 • Od pucybuta do milionera

  Miesięcznik "KARIERA": Wasza reklama telewizyjną sprzed kilku lat: młody człowiek opowiada znajomym, że pracuje w McDonald's i najbardziej zadowolony jest z trzech rzeczy: dobrych zarobków, miłej atmosfery i elastycznego czasu pracy. To było naprawdę przekonujące. Z drugiej strony słyszy się o horrorze pracy za marne grosze w oparach dymu z frytek. Czyli prawda jest gdzieś pośrodku? Krzysztof...

 • Prezes TVN: Stacja nie będzie się opowiadać po jakiejkolwiek stronie politycznego sporu

  - TVN jest teraz częścią amerykańskiej korporacji. Wielu zmian nie widać na ekranie, bo dotyczą na przykład zarządzania firmą - mówi DGP Jim Samples.

 • Roczny dochód do opodatkowania wyższy niż 1 mln zł zadeklarowało w ubiegłym roku około 16 tys. osób. To wstępne dane z izb skarbowych za 2014 r. Pokazują one, że tendencja z poprzednich lat – w których milionerów systematycznie przybywało – nadal się utrzymuje. W ciągu ostatniego roku grono zamożnych powiększyło się o niemal 1400 osób.

 • Polacy mają zarabiać więcej. PiS ma na to kilka pomysłów

  W grę wchodzą różne rozwiązania od podwyższenia kwoty wolnej do nowej niższej stawki PIT - mówi nam jeden z członków rządu. Prace nad możliwymi rozwiązaniami trwają od kilku tygodni.

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Szef domu maklerskiego: Spekulacja nie jest zła

  - Ludzie inwestują w rynki, które znają. Stąd rynek rodzimy zawsze będzie atrakcyjniejszy. To więc nie jest tak, że dostęp do giełd amerykańskich osłabia GPW - choć na tej samej platformie można kupić zarówno akcje KGHM, jak i Apple'a - mówi w wywiadzie dla "DGP" Omar Arnaout, szef domu maklerskiego X-Trade Brokers, specjalizującego się w rynku walutowym.