• Informacje na temat:

  ile można odliczyć za internet

Artykuły na temat: ile można odliczyć za internet
 • Wydatki na internet można odliczyć od dochodu wyłącznie w dwóch kolejnych latach i tylko wtedy, gdy do tej pory z tej ulgi nie korzystaliśmy.

 • Firma może zwiększyć wysokość podatku od nieruchomości

  Prowadzenie firmy we własnym mieszkaniu daje możliwość odliczenia części kosztów związanych z opłatami za czynsz czy media. Nie należy jednak z odliczeniami przesadzać, by fiskus ich nie zakwestionował. Niestety są też minusy firmy we własnym domu - w niektórych sytuacjach możemy zapłacić wyższy podatek od nieruchomości.

 • Ile płacą Wikingowie?

  ...z dostępem do internetu - w zależności od taryfy - to wydatek rzędu 500-800 koron miesięcznie. Ile zaoszczędzisz? Po obliczeniu tych kosztów i uwzględnieniu innych wydatków (odzież, kosmetyki, środki(...) dochodach jego stawka wynosi ok. 30 proc.) zostanie ci na rękę 12 tys. koron, czyli w przeliczeniu na polską walutę ok. 4800 zł. Koszty utrzymania To ile z tego odłożysz, zależeć będzie od twoich...

 • Wypełnienie PIT-a to przykry obowiązek przypominającym o tym, ile zarobionych przez nas pieniędzy musimy oddać państwu. Każdy z nas może jednak na podatkach zaoszczędzić - sprawdź, jak to zrobić!

 • Wynajmując komuś mieszkanie możemy odliczyć koszty związne np. z remontem. Ale najlepszą metodą na wykazanie braku dochodu z najmu jest zastosowanie tzw. przyspieszonej amortyzacji.

 • Jak zaoszczędzić na podatkach?

  Wypełnienie PIT-a to przykry obowiązek przypominającym o tym, ile zarobionych przez nas pieniędzy musimy oddać państwu. Każdy z nas może jednak na podatkach zaoszczędzić - sprawdź, jak to zrobić!

 • Rozliczając się z fiskusem, można skorzystać z ulg, które mają wpływ na zmniejszenie twego dochodu lub obniżenie podatku. Ale wcześniej musisz się dowiedzieć, co wolno ci odliczyć.

 • Boom na działalność nierejestrowaną

  Działalność nierejestrowa to jedno z rozwiązań Konstytucji Biznesu, które jest dedykowane osobom, prowadzącym dorywczo drobną działalność gospodarczą. Po pięciu miesiącach od wejścia w życie tego rozwiązania widać, że cieszy się ono dużym zainteresowaniem.

 • Hotele w kurortach czekają na Polaków

  Lubisz słońce i pracę z dziećmi? To ostatni dzwonek na załatwienie wakacyjnego zajęcia w hotelu. W sezonie będzie już o to bardzo trudno. W ciągu sześciu miesięcy pracy na stanowisku animatora rozrywki można zarobić ponad 25 tys. zł.

 • Obszerna ustawa o podatku od towarów i usług jest przedmiotem nieustannych prac legislacyjnych. Planowana na 2018 rok nowelizacja ma nie tylko służyć dalszej walce z nadużyciami w obszarze VAT, ale również ułatwić życie rzetelnie rozliczającym się podatnikom. Jakkolwiek dążenie ustawodawcy do doskonałości należy ocenić pozytywnie, to można nabrać wątpliwości, czy w dalszym ciągu ma on na uwadze