• Informacje na temat:

  ile się zarabia w norwegii

Artykuły na temat: ile się zarabia w norwegii
 • W Norwegii na swoim

  Ryszard z Legnicy ma prawie 50 lat, z czego kilka ostatnich spędził głównie w Norwegii, gdzie jak wielu Polaków pracował na budowach. Jednak pod jednym, ważnym względem różni się od wielu naszych(...) i zaufanie Nie chce powiedzieć ile zarabia. Twierdzi jednak, że więcej niż na budowie. Zresztą na budowach czy przy wykończeniówce pracuje dość często. Bo i wśród budowlańców ma wielu znajomych. To zresztą...

 • Co kraj, to cena. Tam drożyzna przyprawi cię o zawrót głowy!

  Różne obciążenia podatkowe, różnice kursowe i odmienne poziomy wynagrodzeń sprawiają, że ceny w poszczególnych krajach mogą się bardzo różnić. Szczególnie drogo jest w Szwajcarii i Norwegii. Również ceny w Szwecji, Danii i Finlandii mogą przyprawić o zawrót głowy.

 • Na ile tajna jest pensja Polaka?

  ...łatwo podkupić cennego specjalistę, gdyby wiedziała, ile dokładnie zarabia. Pensje tajne jedynie na papierze? Regulamin regulaminem, tymczasem w wielu firmach słyszy się, że pensje są "tajemnicą(...) nieliczne firmy decydują się na oficjalną jawność wynagrodzeń - najczęściej przypisują do każdego stanowiska widełki wynagrodzenia lub konkretną kwotę, tak, aby każdy mógł wiedzieć, ile zarabia...

 • Norweski Wariant 3.0

  Rozważamy połączenie z Norwegią szelfem północnym przez system duński od zachodu, a dalej przez Baltic Pipe do Polski. Sondażowe rozmowy wskazują, że powinno się udać - mówi Piotr Woźniak, prezes PGNiG, i kreśli nową architekturę dla Polski i Europy.

 • Ile chcą zarabiać studenci?

  Przeciętne oczekiwane wynagrodzenie polskiego studenta wynosi ponad 1 tys. USD netto miesięcznie - wynika z raportu "Global Salary Expectations 2014", opublikowanego przez portal universumglobal.com. W krajach rozwiniętych gospodarczo, takich jak Niemcy czy Japonia, studenci spodziewają się zarabiać w swojej pierwszej pracy znacznie więcej niż w krajach dotkniętych kryzysem. W Polce studenci...

 • Minister Marczuk o 500+: Dlaczego gdy się podnosi emerytury i daje zasiłki bezrobotnym, nie mówi się - przepiją, przejedzą?

  Oczywiście, że wezmę pieniądze z programu 500+. W ogóle mnie nie oburza, że ludzie, którzy dobrze zarabiają, zgłoszą się po nie - mówi w wywiadzie dla DGP Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.

 • Ile zarabia król?

  ...one odpowiednio wysokie. Oznacza to więc, że król i jego orszak wciąż utrzymują się z danin swoich podwładnych. Czy w XXI wieku monarchowie wciąż prowadzą królewskie życie?

 • PIT Last Minute: Rozliczamy dochód z pracy za granicą

  Liczbę Polaków, którzy wyjechali do pracy za granicę, szacuje się na ok. 2 mln. Ile osób wyjeżdża poza kraj do prac sezonowych albo do obsługi przeróżnych zleceń, nie wiadomo. Ale wiadomo, że takie osoby muszą się rozliczyć przed polskim fiskusem z zagranicznych dochodów.

 • Wciąż zarabiamy mało - niewielu Polaków korzysta ze wzrostu gospodarczego

  ...punktem odniesienia są apanaże menedżerów np. z USA i Norwegii, którzy zarabiają i dziesięć razy więcej". - Ta narracja jest z uporem broniona i w efekcie cała rzesza polityków ciągle walczy o to, żeby(...) przykład podał niedawną kontrolę w Amazon, z której wynika, że m.in. "nie płacono ludziom tyle, ile mieli zarabiać".  Według PARP mamy w Polsce ponad 1,5 mln firm. Skoro PIP kontroluje 90 tys...

 • Dlaczego Polacy mają mało dzieci? Stały się dobrem konsumpcyjnym, a ich posiadanie jest sprzeczne z logiką

  Polak chciałby mieć więcej dzieci. Ma jednak wiele powodów, by zatrzymać się na jednym. I wkurza go, jeśli przypomina mu się, że kiedyś marzył o całej gromadce.