• Informacje na temat:

  ile wyniósł pkb w 2010

Artykuły na temat: ile wyniósł pkb w 2010
 • Brak wzrostu wynagrodzeń wyhamuje wzrost PKB

  Brak wzrostu wynagrodzeń, przekładający się na zahamowanie tempa wzrostu spożycia indywidualnego doprowadzi do wyhamowania tempa wzrostu PKB - uważa Andrzej Kaźmierczak, członek Rady Polityki Pieniężnej. Jego zdaniem, dane o wzroście PKB w II kw. są dobre, ale podstawy wzrostu gospodarczego są nietrwałe.

 • W IV kwartale PKB wzrósł o 3,9 proc.

  Główny Urząd Statystyczny szacuje (flash) wzrost PKB w IV kwartale 2015 roku o 3,9 proc.

 • Dynamika płacy minimalnej w Polsce i w Unii Europejskiej

  ...prognozowanej inflacji oraz 2/3 tempa wzrostu PKB. Zasada ta ma być stosowana do czasu, gdy stawka minimalna osiągnie 50 proc. średniego wynagrodzenia w gospodarce narodowej. Jednak nie zawsze płaca...

 • GUS poinformował, że Produkt Krajowy Brutto w III kwartale 2015 r. wzrósł o 3,4 proc. rdr oraz wzrósł o 0,9 proc. kdk.

 • Rynek pracy w Polsce - prognozy Adecco Poland

  ...tendencji jeszcze w końcowym okresie intensywnych prac w sektorze budowlanym i zajęć sezonowych związanych np. z rolnictwem. O ile bowiem jesień przyniesie kolejne obniżenie liczby osób bez pracy, to(...) w stałym rozwoju gospodarczym. Pomimo kryzysu, który pod koniec pierwszej dekady nowego tysiąclecia ogarniał niemal cały świat, Polska regularnie notowała wzrost PKB. W tym samym czasie o wiele...

 • PKB w III kwartale 2016 r. wzrósł o 2,5 proc. rdr

  Produkt Krajowy Brutto w III kwartale 2016 r. wzrósł o 2,5 proc. rok do roku w porównaniu ze wzrostem o 3,1 proc. rok do roku w II kwartale - wynika z komunikatu GUS.

 • Płatne usługi seksualne w Polsce - czy to się opłaca?

  UWAGA! Tekst wyłącznie dla osób pełnoletnich! W 2010 roku przeprowadziliśmy badanie wynagrodzeń w branży płatnych usług seksualnych. Na podstawie ogłoszeń publikowanych na najpopularniejszych portalach zamieszczających anonse towarzyskie przeanalizowaliśmy obowiązujące na rynku stawki. W tym roku postanowiliśmy sprawdzić czy wynagrodzenia kobiet w tej branży wzrosły czy też usługi seksualne nie...

 • Ubezpieczenia? Możemy mieszkać tam, gdzie chcemy? Cieszmy się tym, co mamy

  Nie musimy mieć dzieci. Możemy mieszkać, gdzie chcemy. Na starość dostaniemy tyle, ile odłożyliśmy. Własność prywatna górą. Na razie te zdania są prawdziwe, ale tak nie musi być wiecznie.

 • PIP: Pracodawcy są winni pracownikom już 144 mln zł

  Kwota należności niewypłaconych pracownikom w trzech pierwszych kwartałach 2010 r. wyniosła 144 mln zł. To prawie o połowę więcej niż w tym samym czasie ub.r. - wynika z najnowszych danych Państwowej Inspekcji Pracy.

 • Komu i ile winna jest Grecja?

  Trzeba rozróżnić zadłużenie greckiego rządu (zaciągnięte zarówno u własnych obywateli jak i za granicą) od zadłużenia zagranicznego Grecji (czyli długi zaciągnięte przez grecki rząd, bank centralny,firmy i obywateli za granicą).