• Informacje na temat:

  ile wynosi zadłużenie polski

Artykuły na temat: ile wynosi zadłużenie polski
 • Tak wygląda rynek pracy więźniów w Polsce. Kto ich zatrudnia i ile zarabiają?

  ...3150 zł miesięcznie - tyle kosztuje utrzymanie więźnia w Polsce. Kwota ta ciągle rośnie, a pieniądze na ten cel płyną z naszych podatków. Blisko 70 proc. skazanych w ogóle nie pracuje, dlatego resort sprawiedliwości chce to zmienić. Jak dziś wygląda praca więźniów, ile zarabiają i jakie mają szanse na zatrudnienie po wyjściu na wolność?

 • Zaległe zadłużenie Polaków wzrosło o blisko 1,9 mld zł

  Niemal 2 mln 150 tys. Polek i Polaków nie radzi sobie z terminowym zwrotem posiadanych zobowiązań kredytowych i pozakredytowych. Ich łączna kwota zaległych długów wyniosła na koniec marca 2016 r. - 44,65 mld zł - wynika z 32. edycji Raportu InfoDług przygotowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

 • Zarabiają w Polsce i wyprowadzają do siebie gigantyczne pieniądze. Prawda? Tak, ale nie do końca

  Pochodzący spoza Polski właściciele krajowych firm wyprowadzają z naszego kraju gigantyczne pieniądze. Prawda? Tak, ale nie do końca.

 • Komu i ile winna jest Grecja?

  Trzeba rozróżnić zadłużenie greckiego rządu (zaciągnięte zarówno u własnych obywateli jak i za granicą) od zadłużenia zagranicznego Grecji (czyli długi zaciągnięte przez grecki rząd, bank centralny,firmy i obywateli za granicą).

 • Dowiedz się, ile wynosi Twoje zadłużenie za abonament. Wyślij e-mail: abonament_rtv@bydgoszcz.poczta-polska.pl lub dzwoń: 43 842 06 06 albo policz sama.

 • Raport ZBP: Kredyty ma ponad 15 mln Polaków

  Na koniec 2016 roku kredyt posiadało 15,3 mln Polaków, średnie zadłużenie obywatela Polski posiadającego kredyt wyniosło ponad 38 tys. zł, a łączna kwota wszystkich zobowiązań Polaków wynosi ponad 576 mld zł - wynika z raportu "InfoKREDYT", przygotowanego przez Związek Banków Polskich.

 • Polska straci 2 mln osób!

  ...weszły do zreformowanego systemu. Jego zadłużenie z tego tytułu wynosi 1 bln 958,3 mld zł, a więc jest prawie trzykrotnie wyższe od oficjalnego, przy czym kwota zwaloryzowanego kapitału początkowego wynosi(...) ZUS-u oraz prezentowanie sytuacji tak, jakby samo wystąpienie deficytu i długu było kluczowe. Natomiast sytuacja długu publicznego jest o tyle niepokojąca, o ile wzrasta on niepokojąco w relacji do...

 • Niebezpiecznie kobiety, czyli gdzie mieszkają najbardziej zadłużone Polki

  Co trzecia osoba trafiająca na listę nierzetelnych płatników to kobieta - wynika z danych Krajowego Rejestru Długów. Zadłużenie blisko 810 tys. Polek wynosi 8,4 mld złotych. Na mapie Polski są takie regiony, w których płeć piękna wyjątkowo śmielej zapożycza się, potem nie płaci zobowiązań, a jej średnie zadłużenie znacznie przekracza dług statycznej kobiety.

 • Europejski kryzys zagląda do Polski

  ...spadać, osiągając w maju 12,6 proc. Obawy budzić może zdecydowany spadek dynamiki sprzedaży detalicznej. O ile w pierwszych miesiącach roku sięgała ona 8,9-9,9 proc., to w kolejnych wynosiła już tylko(...)W ostatnich dniach otrzymaliśmy bardzo poważny sygnał, zwiastujący narastające kłopoty. Po raz pierwszy od listopada 2009 roku zanotowano spadek polskiego eksportu i importu. To pierwsze tak wyraźne...

 • Koszty życia i zadłużenie Polaków coraz wyższe

  Jak wynika z najnowszego raportu Krajowego Rejestru Długów, co miesiąc wydajemy na utrzymanie średnio 1572 zł, podczas gdy trzy lata temu było to 976 zł, czyli o ponad 60 proc. mniej. Nie dziwi więc fakt, że przeszło 70 proc. badanych uważa, że koszty życia w Polsce są wysokie lub bardzo wysokie.