• Informacje na temat:

  ile zarabia doradca finansowy

Artykuły na temat: ile zarabia doradca finansowy
 • Ile chcą zarabiać studenci?

  Przeciętne oczekiwane wynagrodzenie polskiego studenta wynosi ponad 1 tys. USD netto miesięcznie - wynika z raportu "Global Salary Expectations 2014", opublikowanego przez portal universumglobal.com. W krajach rozwiniętych gospodarczo, takich jak Niemcy czy Japonia, studenci spodziewają się zarabiać w swojej pierwszej pracy znacznie więcej niż w krajach dotkniętych kryzysem. W Polce studenci...

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Ile dni pracujesz na kredyt?

  Banki lekką ręką przyznają kredyty mieszkaniowe, choć wiedzą, że wielu klientów po zapłaceniu raty nie będzie mieć z czego żyć. Nawet dobrze zarabiający muszą pracować prawie pół miesiąca na spłatę raty.

 • Rynek taksówek w Polsce

  Polski rynek taksówek ulega w ostatnich latach dynamicznym, wręcz rewolucyjnym zmianom. W ostatnich latach zaostrzyła się konkurencja między licencjonowanymi taksówkarzami a innymi podmiotami oferującymi przewóz osób. Na ile opłacalne jest w tym momencie prowadzenie firmy taksówkowej?

 • Możesz dobrze zarabiać, choć nie mieszkasz w Warszawie

  ...- w lutym wyniosło ono tylko 4 proc., podczas gdy w całym kraju - 13,5 proc. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Gdańsk coraz bliżej stolicy W sercu województwa...

 • Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Wzrasta liczba zamożnych Polaków. Firma doradcza KPMG szacuje, że już w przyszłym roku będzie ich ponad milion! Najbogatsi kupują luksusowe apartamenty i samochody. Szukają także doradców inwestycyjnych, którzy pomogą im zagospodarować zasoby finansowe.

 • W tym zawodzie zarobisz nawet 80 tysięcy złotych za godzinę pracy

  ...​Aby dobrze zarabiać, wcale nie musisz być programistą. Jeśli znasz angielski i nie masz nic przeciwko, by pracować za granicą, a przy tym rozumiesz ludzi z pokolenia urodzonego w latach 80. i 90., możesz zarabiać krocie.

 • Jak odłożyć pieniądze i jechać na upragnione wakacje?

  Każdy z nas nie raz zastanawiał się, jak odłożyć pieniądze na wymarzone wakacje nie korzystając ze wsparcia finansowego, jak np. kredyt gotówkowy. Cykliczne i sumienne odkładanie pieniędzy naprawdę nie jest trudne - wystarczy systematyczność, a pieniądze same będą na siebie "zarabiały". Rynek finansowy oferuje nam wachlarz produktów oszczędnościowych - dostępne są rachunki bankowe, lokaty

 • Finansiści dobrze opłacani przez pracodawców

  Jak pokazują dane serwisu zarobki.pracuj.pl, w 2014 roku doradca korporacyjny ds. średnich i dużych przedsiębiorstw zarobił przeciętnie 7664 złotych netto. Wpływ na zarobki finansistów, przekraczające średnią krajową, ma wiele czynników. Jednym z nich może być fakt, że - jak wynika z raportu Pracuj.pl "Podwyżka bez tabu" - 50 proc. z nich samodzielnie podejmuje z szefem rozmowy o podwyżce.

 • Nie przepłacaj za fundusze

  Przy tak niskich stopach procentowych jak dziś, fundusze inwestycyjne są bardzo kuszącą alternatywą dla depozytów. I choć kupno jednostek uczestnictwa wiąże się z opłatami ich wysokość można istotnie obniżyć i zarabiać więcej. Eksperci BGŻOptima podpowiadają jak.