• Informacje na temat:

  ile zarabiają prezesi spółek

Artykuły na temat: ile zarabiają prezesi spółek
 • W 2013 roku wśród prezesów spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie najwięcej zarobił szef Pekao SA. Jego roczne wynagrodzenie wyniosło 8,5 mln zł. Drugie miejsce przypadło prezesowi Comarch SA, z kwotą 8,1 mln zł, a trzecie TVN SA (6,4 mln zł).

 • Rada nadzorcza Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu

  Rada nadzorcza banku Pekao odwołała Luigi Lovaglio z funkcji prezesa zarządu. Zastąpi go Michał Krupiński. Lovaglio był w 2016 r. najlepiej zarabiającym prezesem spółki kwotowanej na GPW (695 tys. zł miesięcznie).

 • ​Ile zarabiają prezesi banków w Polsce? Ranking wynagrodzeń

  Noble Banku i Getin Holdingu dla głównego właściciela - Leszka Czarneckiego, który jest przewodniczącym rad obu spółek. 23 marca 2016

 • Prezes PKP dla Interii: Liczę się z odwołaniem

  Poniżej wywiad Pawła Czuryły, Interia Biznes, z prezesem Grupy PKP Jakubem Karnowskim.

 • ...artykule prezentujemy wynagrodzenia menedżerów topowych spółek które przyniosły swoim akcjonariuszom największe zyski.

 • Sejm za 70-proc. podatkiem od odpraw dla prezesów

  Posłowie wszystkich klubów przyznali, że w spółkach z udziałem skarbu państwa dochodzi do patologii związanych z odprawami dla prezesów. Nie było jednak wspólnego stanowiska, że proponowany przez PiS 65 proc. podatek je wyeliminuje. Tym niemniej, po południu Sejm zaakceptował tę daninę w wysokości... 70 proc.

 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.

 • Nie da się ukryć, że chcemy potrząsnąć branżą leasingową. Wystarczy ją porównać z branżą bankową, w której cały czas trwa wyścig na innowacje. W branży leasingowej innowacji nie ma, ona rozwija się w swoim tempie - mówi Jarosław Augustyniak, prezes Idea Bank.

 • Dlaczego niektórzy prezesi zarabiają 1 dolara?

  Prezesi amerykańskich spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych coraz częściej decydują się na pracę za jednego dolara. W 2013 roku za symboliczne wynagrodzenie podstawowe pracują między(...). Dlaczego prezesi największych giełdowych spółek decydują się pracować za 1 USD? Co ich tak naprawdę motywuje? Czy tak niskie zarobki mają za zadanie odwrócić uwagę od horrendalnie wysokich części...

 • Czas na nowe stawki podatków dochodowych!

  Podatek PIT jest tylko jednym z elementów systemu podatkowego, dlatego na wielkość obciążeń podatkowych nie można patrzeć jedynie przez pryzmat tego podatku - wskazuje resort finansów odnosząc się do skargi RPO dot. zbyt niskiej kwoty wolnej od podatku.