• Informacje na temat:

  ile zdjęć do dowodu

Artykuły na temat: ile zdjęć do dowodu
 • Paszport czy dowód dla dziecka?

  ...obojga rodziców. ❱ Wniosek o wydanie dowodu można złożyć w dowolnym urzędzie gminy. Formularze są dostępne w urzędach, można je też wydrukować ze strony internetowej www.obywatel.gov.pl. Dzieci, które(...) w dowolnym punkcie paszportowym. Trzeba do niego dołączyć aktualną fotografię dziecka i dowód wpłaty. ❱ Procedura wyrabiania i koszt dokumentu zależą od tego, ile dziecko ma lat. Dzieci do 5 lat – nie...

 • Blisko 1 mln dowodów osobistych wciąż pozostaje do wymiany

  Milion dowodów osobistych może stracić ważność, jeśli ich właściciele nie zawnioskują o nowy dokument do końca roku - wynika z szacunków Ministerstwa Cyfryzacji. W tym roku do wymiany kwalifikowało się aż 5 mln dokumentów, gdyż mija dekada od masowej wymiany "zielonych książeczek" na pierwsze plastikowe dowody.

 • ...ze strony internetowej urzędu. Do wniosku dołączamy kserokopię dwóch stron dowodu osobistego i starego prawa jazdy. Wymianę dokumentu należy opłacić. Koszt: 100,50 zł.

 • Wesele pod kontrolą skarbówki. Fiskus chce wiedzieć, ile było w kopercie

  Ilu było gości? Jaka była cena "talerzyka"? Fiskus przepytuje firmy organizujące imprezy w sprawach dotyczących rozliczeń podatkowych nowożeńców.

 • ..., ale ile dokładnie – trzeba sprawdzić w umowie ubezpieczenia. Anna Sulczewska...

 • 10 kwestii, o których trzeba pamiętać, podpisując umowę najmu

  Wrzesień to okres szaleńczych poszukiwań mieszkań na wynajem. Lion's Bank podpowiada, jak w tym szale nie stracić głowy i uniknąć błędów, które w mogą nas sporo kosztować.

 • Szukasz pracy? Te informacje możesz zataić!

  Jakich informacji nie trzeba zawierać w CV, jakich zdjęć nie wysyłać do pracodawców? Co dyskwalifikuje kandydata w rozmowie kwalifikacyjnej i czy warto wysyłać aplikację, jeśli nie spełnia się wszystkich wymagań? Na te i inne pytania odpowiadały Monika Sławińska-Sławecka i Magdalena Musiał z Philip Morris - goście CZATerii. Poniżej zapis rozmowy.

 • Kongres Kobiet: Powstanie licznik zaległych alimentów

  - Na tegorocznym Kongresie Kobiet powstanie licznik zaległych alimentów. Będziemy zbierać informacje o nieściągniętych alimentach od kobiet, które przyjadą na Kongres, by pokazać, jak wielka jest skala tego zjawiska - zapowiada prezeska stowarzyszenia Kongres Kobiet Dorota Warakomska.

 • ...mln zł. To były nieudane próby. Ile faktycznie pieniędzy uzyskali wykorzystując skradzione dane i dokumenty tożsamości – nie wiadomo. Oto najpopularniejsze metody pozyskiwania naszych danych przez oszustów (adresu, numeru PESEL, haseł do konta czy numeru PIN do karty płatniczej albo kredytowej): kradzież dokumentów; wyłudzenie kopii dowodu (np. przy fałszywych ofertach pracy); włamanie się do...

 • Jak dzięki nowym technologiom zyskać oswojonego z nimi klienta, a tego, który do cyfrowego świata podchodzi z dystansem, nie stracić - zastanawiają się bankowcy. I jak przy tym zapewnić klientom w cyfrowym świcie bezpieczeństwo? Bank Zachodni WBK wprowadził identyfikację biometryczną klientów w czasie rozmowy wideo z doradcą. To ciekawe, pośrednie rozwiązanie.