• Informacje na temat:

  indyjski samochód tata

Artykuły na temat: indyjski samochód tata
 • Najtańszy samochód świata w tarapatach. Cena stała się jego przekleństwem

  Indyjski producent samochodów, firma Tata Motors może zakończyć produkcję i sprzedaż "najtańszego auta świata", czyli Nano, jeszcze pod koniec tego roku. Projekt umrze wtedy śmiercią naturalną. Jakie są tego przyczyny?

 • Polska przez aluminium przegrała ze Słowacją?

  Dlaczego to na Słowacji, a nie w naszym kraju Jaguar wybuduje nową fabrykę swoich samochodów? Według słowackiego analityka branży motoryzacyjnej Martina Jesnego, cytowanego przez dziennik SME, zdecydowała znajomość obróbki aluminium.

 • Motoryzacja: Rywalizujemy ze Słowacją o motoryzacyjną megainwestycję za 7 mld zł

  - Polska rywalizuje ze Słowacją o dużą inwestycję w sektorze samochodowym - powiedział Janusz Piechociński, wicepremier, minister gospodarki. Ma to być największa fabryka w historii naszej motoryzacji (wartość inwestycji - ponad 7 mld zł).

 • Polska przegrała ze Słowacją w walce o nową fabrykę Jaguara Land Rovera. To cios w wizerunek naszego kraju. Słowacja, co najmniej kilkakrotnie przebiła nasze rachunki.

 • KE podejrzewa, że Słowacja przesadziła ze wsparciem dla Jaguara Land Rovera

  Słowacja, z którą Polska przegrała rywalizację o fabrykę Jaguara Land Rovera, może mieć problemy w związku z przelicytowaniem w zachętach dla inwestora. KE wszczęła dochodzenie, by sprawdzić m.in., czy grant w wysokości 125 mln euro jest zgodny z prawem UE.

 • Daimler ogłosił plan budowy fabryki w Polsce

  Niemiecki koncern motoryzacyjny Daimler poinformował w środę, że planuje wybudowanie w Polsce fabryki silników. Ma ona powstać w Jaworze, na zachód od Wrocławia. Rozpoczęcie produkcji jest planowane na rok 2019.

 • Będzie taniej o połowę!

  Dzisiaj indyjski koncern Tata Motors ujawni strategię podboju polskiego rynku. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, już po wakacjach zaoferuje polskim kierowcom co najmniej trzy modele. Są to miejskie autko Indica, małą terenówkę Safari oraz pick-upa o nazwie Xenon. Firma chce zawojować nasz rynek cenami o połowę niższymi niż auta konkurentów w podobnym segmencie.

 • Ford Motor Company i hinduski Tata Motors wreszcie się porozumiały. Brytyjskie spółki córki Forda - Jaguar i Land Rover - za 2 mld USD przejdą we władanie indyjskiego giganta. Komunikat wydany zostanie jutro w Dearborn, stan Michiagan.

 • Nie bój się bezrobocia, kupuj auto!

  Klient, który kupił samochód Ford i zaraz potem stracił pracę, dostawać będzie od firmy przez rok do 700 USD miesięcznie. Oferta ważna jest do 1 czerwca. Czego nie robi się dla zwiększenia sprzedaży. Ostatnio w branży motoryzacyjnej mocno kulała m.in. przez obawy klientów o utrzymanie pracy. Teraz nie muszą się już tym stresować.

 • Projekt utworzenia na bazie majątku Daewoo-FSO spółki NSC wzbudził zainteresowanie nie tylko zagranicznych firm. Według nieoficjalnych informacji, do gry chcą wejść menedżerowie, którzy byli lub są związani z żerańskim zakładem.