• Informacje na temat:

  infolinia cyfrowy polsat

Artykuły na temat: infolinia cyfrowy polsat
 • ...oferuje program smartDOM – telefon, telewizja (w Cyfrowym Polsacie) i internet mobilny (też w komórce). Gdy masz te usługi w pakiecie, oszczędzasz na każdej 10 zł miesięcznie. Szczegóły na...

 • UOKiK interesuje się Iplą. Na Cyfrowy Polsat stoczyła się lawina skarg

  Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło już co najmniej kilkanaście skarg na Cyfrowy Polsat. Powód? Wielu Polaków, którzy wykupili za blisko 100 zł pakiet sportowy umożliwiający oglądanie meczów mistrzostw Europy, w praktyce nie może z niego korzystać.

 • McKorporacje

  ...sprzedającej Cyfrowy Polsat jako handlowiec. Odeszła po tym, jak wyszło na jaw, że jej współpracownicy naciągają klientów i oszukują pracodawcę, podpisując umowy na podstawione...

 • Cyfrowy Polsat usunął Das Erste i ZDF z list programów

  14 czerwca portal satkurier.pl analizował w tekście "Czy Das Erste i ZDF z meczami Euro 2016 zostaną wyłączone?" czy i w jaki sposób operatorzy platform satelitarnych mogą ograniczyć dostęp do niemieckich kanałów Das Erste i ZDF. Choć wydawało się to mało prawdopodobne, to jednak Cyfrowy Polsat zdecydował się usunąć z list kanałów w swoich dekoderach niemieckie Das Erste i ZDF.

 • Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  10 czerwca ruszyły zapowiadane kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Są to specjalne kanały uruchomione przez Telewizję Polsat, dedykowane transmisjom spotkań piłkarskich Euro 2016. Dostępne są u większości operatorów, ale wszędzie albo za dodatkową opłatą, albo przynajmniej uzyskanie dostępu wymaga przedłużenia umowy z operatorem. Widzowie zgłaszają skargi...

 • Transmisje Euro 2016 - działania UOKiK

  Prezes UOKiK zwrócił się do Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat o wyjaśnienia w związku z transmisjami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. To reakcja m.in. na skargi widzów - podał w środę Urząd. Zdaniem Polsatu UOKiK ma "niepełne informacje".

 • Nowy pomysł na abonament: Płatne telewizje oskarżają rząd o dyskryminację

  Operatorzy kablowi i platformy satelitarne solidarnie nazywają ustawę abonamentową "dyskryminującą".

 • Fightklub od 1 sierpnia w Cyfrowym Polsacie

  Infolinia Cyfrowego Polsatu informuje, iż 1 sierpnia 2013 roku kanał Fightklub dołączy do oferty platformy Cyfrowy Polsat. Operator nie wydał jednak jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie. - W zamian wyłączonego kanału ESPN Classic pojawi się nowy kanał Fightklub (pozycja na tablicy NIT - 17) - to odpowiedź od Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK) Cyfrowego Polsatu.

 • Boni: Po 19 marca 10 mln Polaków z naziemną tv cyfrową

  Po kolejnym, planowanym na 19 marca, wyłączeniu analogowych nadajników - tym razem w Elblągu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wiśle - dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej będzie miało 10 mln Polaków - poinformował minister administracji i cyfryzacji Michał Boni.

 • Rząd przyjął projekt ustawy o naziemnej telewizji cyfrowej

  Rząd przyjął projekt ustawy, który ma wspierać wprowadzanie w Polsce naziemnej telewizji cyfrowej.