• Informacje na temat:

  ing bsk notowania

Artykuły na temat: ing bsk notowania
 • Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na ING Bank Śląski 0,5 mln zł kary za naruszenie przepisów ustawy o funduszach inwestycyjnych.

 • Potężna awaria ING. Klienci nie mogli korzystać ze strony internetowej i aplikacji

  Klienci ING Banku Śląskiego nie mieli dzisiaj dostępu do swoich pieniędzy w normalny sposób. Bank zmagał się z awarią swojego systemu transakcyjnego.

 • ING Bank Śląski wprowadza do oferty fundusze indeksowe - rozwiązanie, które jest skierowane do klientów poszukujących dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. ING BSK Fundusze Indeksowe SFIO pozwalają inwestować na najważniejszych rynkach giełdowych Europy, w tym Polski, oraz USA.

 • - Kurs euro/złoty może wzrosnąć i prawdopodobnie będzie oscylować wokół poziomu 4,35 - ocenia Piotr Popławski, starszy ekonomista ING BSK. Dodaje, że złotego mogą osłabić spodziewane słabsze dane o produkcji przemysłowej, rentowności polskiej 10-latki powinny natomiast pozostać stabilne.

 • Wtorkowa sesja nie należała do najciekawszych na naszym parkiecie. Przez większość dnia notowania utrzymywały się na niewielkim plusie, jednak bykom trudność sprawiało sforsowanie poziomu 2350 pkt.

 • Patrząc na historię ostatnich sesji, jak i układ dzisiejszego kalendarium, można oczekiwać, że na rynkach zacznie coś się dziać dopiero wczesnym popołudniem, gdy Europejski Bank Centralny ogłosi swoje decyzje, a jeszcze ciekawiej może być po konferencji Mario Draghiego. Do tego czasu interesujące może być jedynie samo rozpoczęcie handlu, po którym można spodziewać się reakcji na kolejne rekordy amerykańskich indeksów.

 • Zimny prysznic na warszawskim parkiecie

  Zdecydowanie zawiedli się ci inwestorzy, którzy liczyli na kontynuację wzrostowej tendencji na naszej giełdzie. Nastroje były nie najlepsze już od rana, a w ciągu dnia uległy wyraźnemu pogorszeniu. WIG20 należał do najmocniej tracących na wartości indeksów. Nie lepiej było w segmencie średnich firm.

 • Czwartek na GPW stał pod znakiem przeceny akcji banków (indeks WIG-Banki stracił blisko 4 proc.). Gołębie wypowiedzi prezesa NBP na temat przyszłej ścieżki stóp procentowych w Polsce (pierwsze podwyżki nawet dopiero w 2020 roku), to słabe wiadomości dla akcjonariuszy banków, których wyniki wspierane są przez trend wzrostowy na stopach.