• Informacje na temat:

  ing infolinia

Artykuły na temat: ing infolinia
 • .... - Szacujemy, że wirtualny doradca jest pięciokrotnie tańszy od tradycyjnej obsługi klientów - podkreśla Maciej Stanusch. - Infolinia po pierwsze jest droga, po drugie wymaga człowieka, którego trzeba(...) ponad 100 poważnych instytucji i przedsiębiorstw. Firma Stanusch Technologies zrealizowała 60 wdrożeń, m.in. dla Orange, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Empik, Energa, ING czy BNP Paribas. - Nasi...

 • Awaria w ING BSK usunięta

  Do późnego wieczora trwała w czwartek awaria w ING Banku Śląskim; klienci nie mieli dostępu m.in. do systemu internetowego i aplikacji mobilnej. Występowały również problemy z płatnością kartą, wypłatą gotówki z bankomatów, a także z działaniem infolinii.

 • ...zmiany w banku. Przelewy internetowe W większości banków (np. ING, Getin Bank, mBank) za przelewy internetowe nie zapłacisz żadnej prowizji. Konto internetowe możesz założyć przez internet lub...

 • W weekend utrudnienia dla klientów mBanku, Alior Banku, T-Mobile, ING Banku Śląskiego i Deutsche Banku

  Przerwę w dostępie do usług w czasie weekendu (24-25 października br.) zapowiedziały niektóre banki w Polsce. Z utrudnieniami muszą liczyć się klienci mBanku, Alior Banku, T-Mobile, ING Banku Śląskiego i Deutsche Banku. W sumie wyłączenie dotknie kilkunastu milionów Polaków.

 • ...). Za bankiem poszły: Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, Alior Bank, Millenium i mBank, które pracują nad zbudowaniem wspólnego standardu płatności mobilnych. By zacząć płacić telefonem, trzeba...

 • Zmieniamy czas. Banki ostrzegają o utrudnieniach

  Problemy z zalogowaniem się do konta. Niedostępne bankomaty i wpłatomaty. Niedostępny system bankowości internetowej. W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy. Z tego powodu z utrudnieniami liczyć muszą się klienci niemal wszystkich banków.

 • ...w systemie: BGŻ, BPH, Millennium, BZ WBK, BNP Paribas, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, DNB, Grupa BPS, Ikano Bank, ING Bank, Inteligo, Nordea, PKO BP i Raiffeisen Polbank...

 • Media obiegła dwa dni temu informacja, że wykradziono dane klientów czterech banków - Idea Banku, Credit Agricole, ING Banku Śląskiego i mBanku. Osoby, które mają tam konta mogą więc obawiać się próby kradzieży. Expander podpowiada, co zrobić, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa i jak się zabezpieczyć przed wirtualnym rabunkiem.

 • Uwaga na fałszywe aplikacje bankowe

  Kolejne fałszywe aplikacje bankowe pojawiają się w oficjalnym sklepie Google'a. W ubiegłym tygodniu Interia pisała o pladze takich niebezpiecznych "podróbek". Pojawiły się kolejne.

 • mBank ostrzega, że klientom korzystającym z bankowości elektronicznej zagraża kolejne złośliwe oprogramowanie. Zaczyna się od zainfekowania komputera klienta. Źródłem może być otwarcie zawirusowanego załącznika do wiadomości e-mail (przestępcy podszywają się pod różne instytucje) lub wejście na zainfekowaną stronę internetową.