• Informacje na temat:

  ing on

Artykuły na temat: ing on
 • Niedawno zrobiłam prawo jazdy i wybieram się na urlop samochodem. Na co szczególnie zwracać uwagę, aby nie narazić się na mandat? Inga z Suchej Beskidzkiej

 • Zmiana na stanowisku prezesa ING Banku Śląskiego

  Małgorzata Kołakowska będzie zarządzać międzynarodową siecią bankowości korporacyjnej w Grupie ING. Brunon Bartkiewicz kandydatem na stanowisko prezesa ING Banku Śląskiego.

 • Dzięki specjalnej aplikacji drobne kwoty z konta osobistego przekazywane są na rachunek oszczędnościowy przy okazji płacenia kartą. Programy oszczędnościowe proponują mBank, PKO BP, ING Bank Śląski, Credit Agricole oraz Getin Bank.

 • ING - największy bank Holandii (w Polsce ma ING Bank Śląski, notowany na GPW) - w najbliższych trzech latach zwolni 1700 osób. Powodem jest rozwój bankowości przez internet. Instytucja przeznaczy w IV kwartale br. na ten cel 320 mln euro.

 • Banki, rozliczając umowy kredytowe we frankach szwajcarskich, powinny uwzględniać ujemne oprocentowanie. Jeśli tego nie robią – kredytobiorcy płacą wyższe raty. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wszczął postępowania wyjaśniające wobec wszystkich banków, które oferowały kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich i wydał w tych sprawach dwie decyzje. ING Bank Śląski dobrowolnie...

 • ING Bank Śląski ostrzega przed oszustami wyłudzającymi dane do logowania. Bank zamieścił w tej sprawie komunikat na głównej stronie internetowej.

 • ...« W wielu bankach istnieje możliwość korzystania z programu automatycznego oszczędzania dla osób posiadających konta internetowe. Mają je: ING Bank Śląski (Smart Saver), PKO (Autooszczędzanie), mBank (mSaver), Credit Agricole (CASaver). « Przy każdej transakcji bank – wedle Pani wyboru – albo zaokrągla kwotę (np. do 5 lub 10 zł), albo przelewa określony procent (1-15%) bądź stałą sumę (np. 5 zł...

 • ING będzie obsługiwał płatności w sklepach internetowych

  ING Bank Śląski uruchamia bramkę płatniczą, przez którą będzie można płacić w sklepach internetowych.

 • Jaką kwotę można pobrać jednorazowo w bankomacie? Wypłatę ogranicza nie tylko limit ustalony w umowie z bankiem, ale także rozmiar szczeliny, przez którą wysuwają się banknoty. Przykładowo w sieci Euronet urządzenia wydają do 40 banknotów, w ING Banku Śląskim – 21, w Banku Millennium – 40. Jeżeli uzyskana kwota jest niewystarczająca, trzeba powtórzyć operację.

 • Prezes ING - bankowa rewolucja co pół roku

  Przewidywanie zmian w bankowości w horyzoncie 10 czy 20 lat jest czystą futurologią. Nie podzielam obaw, że maszyny przejmą władzę nad ludźmi, ale pół żartem pół serio mogę przyznać, że pewne ryzyko jest - mówi Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku w rozmowie z Moniką Krześniak-Sajewicz i Pawłem Czuryło z Interii.pl.