• Informacje na temat:

  instytut farmaceutyczny

Artykuły na temat: instytut farmaceutyczny
 • Lista 25 najlepszych miejsc pracy na świecie

  Wczoraj Instytut Great Place to Work® ogłosił listę 25 Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy na świecie. Światową czołówkę otwierają Google, SAS Institute oraz W.L. Gore & Associates.

 • Przygotowująca się do przejścia na GPW Selvita rozpoczęła współpracę z Instytutem Farmaceutycznym z Warszawy, mającą na celu świadczenie na rzecz Instytutu usług z zakresu badań produktów oftalmicznych.

 • Testowanie leków - zarobisz nawet 200 euro dziennie

  ..., podając wcześniej swoje dane personalne oraz opisując dokładnie swój stan zdrowia. Po zalogowaniu można przeglądać dostępne oferty albo czekać na zgłoszenie od szpitala lub instytutu planującego testy(...) to, aby sobie dorobić do swoich 1100 funtów, które dostaje za pracę na pomywaczu. Na Wyspach badania nowych leków przeprowadzane są w instytutach i szpitalach należących do NHS (odpowiednik naszego...

 • W środę technicy farmaceutyczni wyjdą na ulice

  10 maja odbędzie się ogólnopolski protest techników farmaceutycznych, którzy sprzeciwiają się odbieraniu im uprawnień i wygaszaniu kształcenia w tym kierunku.

 • Nieracjonalny strach przed napływem imigrantów

  ...handlu między jednostkami. Dokąd doszedłby dobrze prosperujący przemysł farmaceutyczny bez 45 proc. obcokrajowców tworzących ten biznes, z których większość to wysoko wykwalifikowani naukowcy? Kolejnym(...) w innych częściach Europy zanim nastąpi poprawa sytuacji. Frank Hollenbeck, Instytut Misesa Tłum.: Katarzyna Lasek...

 • Dlaczego firmy farmaceutyczne nie znoszą tego produktu?

  Osoby podejmujące próby rzucenia palenia mają ok. 60 proc. więcej szans na sukces, jeśli korzystają z e-papierosów - stwierdza nowe niezależne badanie naukowe. Jego wyniki nie są w smak firmom farmaceutycznym, które promują, dostępne w każdej aptece, różnorodne środki terapii zastępczej, jak gumy i plastry.

 • W firmach rośnie liczba nadużyć popełnianych przez białe kołnierzyki

  ...cywilnej, że zgłaszają nieprawidłowości. Niestety, te osoby nie są w Polsce objęte ustawową ochroną, a najczęściej są zwalniane na zasadzie ostracyzmu - tłumaczy Wyszkowski. Z badań Instytutu...

 • Resort zdrowia proponuje zmianę w ustawie refundacyjnej

  Nowelizacja ustawy refundacyjnej, nad którą pracuje Ministerstwo Zdrowia, zawiera propozycję nowych zasad refundacji leków. Resort założył, że jeżeli NFZ wyda na refundację leków więcej, niż miał w planach, różnicę w kosztach pokryją producenci leków, czyli głównie krajowe firmy farmaceutyczne.

 • Pożegnanie z Mordorem? Nie tak szybko

  Galerię Mokotów. Immofinanz przyciągnął do biurowców m.in. firmy: Antalis, Rapid Finance, Controlexpert Polska i PartyLite. Ponadto działający w kompleksie biurowym Instytut Pamięci Narodowej zdecydował...

 • GIF wycofuje serię pastylek Mucosolvan

  Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofuje z obrotu jedną serię pastylek miękkich Mucosolvan stosowanych w chorobach płuc i oskrzeli.