• Informacje na temat:

  integer

Artykuły na temat: integer
 • Grupa InPost planuje zwolnienia grupowe; pracę może stracić ok. 1257 osób

  ...ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do grupy kapitałowej Integer.pl SA (notowany na GPW z oznaczeniem ITG). Akcje potaniały dzisiaj o 4 proc. do 34,15 zł. W ciągu pięciu dni walor potaniał...

 • InPost, spółka z grupy Integer przejęła 100 proc. akcji Polskiej Grupy Pocztowej za cenę 47,5 mln zł od Badenhop Holdings Limited.

 • Na południu Polski powstanie nawet 2,5 tys. miejsc pracy

  Oprogramowania i IT, Rozwoju Projektów. W wyniku tej inwestycji za około pół miliona złotych powstanie co najmniej 150 nowych miejsc pracy. W gminie Zabierzów koncern Integer.pl SA do końca 2014 r. utworzy...

 • Integer wycofuje się z działalności paczkomatowej

  Zarząd Integera zdecydował o wycofaniu się z działalności paczkomatowej w Malezji i na Ukrainie - poinformował Integer w komunikacie. W połowie stycznia grupa Integer miała poinformować o pozyskaniu inwestora strategicznego albo partnera dla paczkomatów - donosił wcześniej "Parkiet".

 • Przychody Grupy Integer.pl w II kwartale 2016 roku wyniosły 178 mln zł i były tylko o 2% niższe r/r, przede wszystkim dzięki bardzo wysokiej dynamice sprzedaży usług kurierskich i paczkomatowych (+54 mln zł r/r), która zrównoważyła w 63% negatywny wpływ segmentu listowego (-85 mln zł r/r).

 • Integer.pl SA (GPW: ITG) - właściciel największej międzynarodowej sieci innowacyjnych Paczkomatów® (pod marką InPost) oraz prywatnego operatora pocztowego w Polsce - w dniu 12 grudnia 2014 roku(...) obligacje do obrotu w alternatywnym systemie obrotu CATALYST. Liczba złożonych deklaracji zakupu przekroczyła pulę obligacji oferowanych przez Grupę Integer.pl.

 • AI Prime (Luxemburg) Bidco S.a r.l., ("AIP") spółka celowa należąca w całości do funduszy zarządzanych przez Advent International ("Advent"), jednego z największych globalnych funduszy private equity, oraz Rafał Brzoska (wraz z AIP będący "Wzywającymi"), informują iż w wezwaniu na akcje Integer.pl S.A. ("Integer") złożono zapisy na sprzedaż walorów stanowiących, wraz z akcjami posiadanymi przez

 • Żywność wkrótce będziemy odbierać w Paczkomatach. Integer ujawnia plany

  Jeszcze w tym roku Grupa Integer.pl uruchomi projekt instalowania urządzeń do przechowywania żywności, w który będzie zaangażowany partner technologiczny i detaliczny oraz duży gracz z branży e-commerce. Grupa prowadzi w tym zakresie negocjacje z trzema partnerami detalicznymi i wybierze tego, który zaproponuje najlepsze warunki - dowiedział się serwis portalspozywczy.pl.

 • Dynamiczy rok Grupy Integer

  Przychody Grupy Integer.pl w 2015 roku wyniosły 740 mln zł i wzrosły o 21% r/r, głównie dzięki wyższej sprzedaży usług pocztowo-kurierskich (+23% r/r) oraz paczkomatowych (+72% r/r), których wpływ został częściowo ograniczony przez niższą sprzedaż urządzeń i części do odbiorców zewnętrznych (-21% r/r).

 • InPost, spółka z grupy Integer przejęła 100 proc. akcji Polskiej Grupy Pocztowej za cenę 47,5 mln zł od Badenhop Holdings Limited. Transakcję rozliczono bezgotówkowo.