• Informacje na temat:

  intercity ceny biletow

Artykuły na temat: intercity ceny biletow
 • ...7 dni otrzyma automatycznie zniżkę w wysokości 20 proc. a na 15 dni 30 proc. od ceny podstawowej biletu. „Wcześniej Taniej” to stała oferta PKP. Możesz z niej skorzystać na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów – Express InterCity (EIC), Express Intercity Premium (EIP), InterCity (IC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK), w drugiej klasie.

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • Gdy wybieramy się na urlop koleją – i pociąg się spóźni – żądajmy zwrotu części lub całości ceny biletu. W niektórych kategoriach pociągów, np. w Intercity,...

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • Od 4 grudnia 2014 spółka PKP Intercity wprowadziła nowe zasady, dotyczące m.in. przyznawania odszkodowań pasażerom za niepunktualne kursy....

 • Od 16 listopada obowiązują nowe przepisy PKP Intercity. Zgodnie z nimi opłata za wydanie biletu przez konduktora na pokładzie pociągów tego przewoźnika nie jest pobierana od biletu, ale od każdej osoby, który ją obejmuje. Niezmienny pozostaje jej poziom, czyli 10 zł.

 • ..., znajdziemy je na stronach internetowych przewoźników (www.intercity.pl lub www.przewozyregionalne.pl). Bilet Weekendowy obejmuje przejazdy wszystkimi pociągami EIP, EIC, IC i TLK od godz. 19 w piątek(...) w pociągach Express Intercity Premium (EIP), czyli pendolino, oraz Express Intercity (EIC) kupimy w promocji Superpromo. Za podróż np. z Krakowa, Katowic, Poznania i Trójmiasta do Warszawy zapłacimy 49

 • PKP Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

  PKP Intercity w okresie letnim uruchomi codziennie ponad 400 pociągów kursujących po Polsce i Europie, z czego do dyspozycji pasażerów będzie blisko 100 wakacyjnych składów. Letnia oferta ruszy 23 czerwca - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

 • .... Wykaz zniżek zamieszczony jest na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: www.mpips.gov.pl. Lista jest na bieżąco aktualizowana. Można na niej znaleźć np. PKP InterCity – przewoźnik oferuje(...) Narodowy w stolicy z kartą zwiedzimy za połowę ceny.

 • PKP Intercity - pociągi zmienią nazwy

  Właśnie skończyło się głosowanie na nowe nazwy pociągów PKP Intercity. Przewoźnik szuka nowych nazw dla dziesięciu połączeń. Propozycje znalazły się na stronie internetowej firmy.