• Informacje na temat:

  interia onet

Artykuły na temat: interia onet
 • Interia z 20 mln internautów i największymi wzrostami na rynku portali

  Ponad 20 mln użytkowników odwiedziło w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia. W porównaniu do wyników sprzed roku Interia zdobyła o prawie 1,6 mln odwiedzających więcej i jako jedyny polski portal odnotowała wzrosty oglądalności.

 • Raport Interaktywnie.com "Projektowanie stron WWW"

  One-Page, wideo, kafelki, duże zdjęcia... W najnowszym raporcie Interaktywnie.com omawiamy trendy, które rządzą dzisiaj współczesnym web designem, ale też sprawdzamy, czy stosowanie się do nich opłaciło się największym. Dzięki danym pochodzącym od firmy Gemius, analizujemy jak wyglądała sytuacja polskich portali horyzontalnych przed i po "kafelkowej rewolucji", a dzięki opiniom ekspertów prognozujemy, jak ich wygląd może zmienić się w przyszłości.

 • Kto za to wszystko płaci? Reklama

  Ruszyła kampania edukacyjna, która zwraca uwagę użytkowników sieci na to, że treści i usługi w internecie nie są bezpłatne, ale ich koszty ponoszą reklamodawcy.

 • Grupa MZN Property, właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej Morizon.pl, wypracowała we wrześniu 2.209 tys. zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o ponad 25 proc. względem września 2017 r.

 • Grupa MZN Property, właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej Morizon.pl oraz sieci dystrybucji kredytów hipotecznych i gotówkowych Lendi, wypracowała w trzech pierwszych kwartałach 2018 r. przychody na poziomie 19,7 mln zł, co stanowi 27 proc. wzrost rdr. Zysk netto wzrósł rdr. o 72 proc., osiągając wartość 2,2 mln zł. Kluczowym wydarzeniem w III kwartale był soft lunch i otwarte testy internetowej platformy dystrybucji kredytów hipotecznych - Eksperta Kredytowego Online.

 • Unijna dyrektywa pozwoli pobierać opłaty za wykorzystanie treści w internecie

  Komisja Europejska przygotowuje nową dyrektywę o prawach pokrewnych, która pozwoli wydawcom pobierać opłaty za wytworzone przez nich lub posiadane treści.

 • MZN Property po bardzo dobrych wynikach w I półroczu nie zwalnia tempa. Po rekordowych przychodach wypracowanych w lipcu, Grupa osiągnęła równie wysoką sprzedaż w sierpniu.

 • PBI zdecydowało o wyborze firmy GfK Polonia jako wykonawcy badania internetu w latach 2016-2019.

 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!

 • Interia.pl, trzeci pod względem popularności portal w Polsce, chce pobić Onet.pl pod względem zarobków ze sprzedaży plików z muzyką. W walce o rynek pomóc ma portalowi powiększenie bazy utworów do 100 tys. dzięki współpracy ze światowym potentatem Warner Music.