• Informacje na temat:

  internet cyfrowy polsat

Artykuły na temat: internet cyfrowy polsat
 • ...w pakiecie Pakiet może się opłacać, jeśli często korzystasz zarówno z telefonu, internetu, jak i kablówki. To kosztuje mniej niż comiesięczne opłaty za te same usługi osobno. Oto przykładowe nowości. PLUS oferuje program smartDOM – telefon, telewizja (w Cyfrowym Polsacie) i internet mobilny (też w komórce). Gdy masz te usługi w pakiecie, oszczędzasz na każdej 10 zł miesięcznie. Szczegóły na...

 • UOKiK interesuje się Iplą. Na Cyfrowy Polsat stoczyła się lawina skarg

  Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło już co najmniej kilkanaście skarg na Cyfrowy Polsat. Powód? Wielu Polaków, którzy wykupili za blisko 100 zł pakiet sportowy umożliwiający oglądanie meczów mistrzostw Europy, w praktyce nie może z niego korzystać.

 • Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Analitycy DM PKO BP ocenili nasz sektor spółek telekomunikacyjnych. Najlepiej wypadł Cyfrowy Polsat, na przeciwnym biegu jest Netia I Oragne Polska. Zdaniem analityków , operatorzy stacjonarni muszą zmierzyć się presją na przychody z głosowej telefonii stacjonarnej i silną konkurencją ze strony kablówek.

 • Chudsze lata platform cyfrowych

  wersji serwisu. Jedna z nich bezpośrednio dotyczy platform cyfrowych i sieci kablowych. W 2010 roku 99 mln Amerykanów miało dostęp do oferty płatnej telewizji, a pięć lat później już o 2 mln mniej. Blodget przewiduje, że liczba abonentów platform cyfrowych typu Dish Network i DirecTV oraz sieci kablowych, jak na przykład Comcast, będzie spadać. Czy taki sam los czeka polskie platformy Cyfrowy

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.

 • Polsat ofiarą piractwa - TV z Facebooka wyprze platformy?

  Cyfrowy Polsat idzie na wojnę z internetowymi piratami! 37. edycję Gali KSW z walką Pawła "Popka" Mikołajuwa z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim można było obejrzeć dzięki usłudze pay-per-view za(...) dla Polsatu oznacza prawie 8 mln zł strat. Nie była to jedyna tego rodzaju transmisja. Pozostałe oglądało od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Portale społecznościowe mocno nadszarpują

 • Obniżamy naszą wycenę dla Cyfrowego Polsatu do 26,1 PLN za akcję i utrzymujemy rekomendację Kupuj.

 • Cyfrowy Polsat zaczyna walkę o bogatszych klientów

  Do tej pory można było odnieść wrażenie, że dwie polskie platformy cyfrowe jasno podzieliły się strefami wpływów. Cyfrowy Polsat walczył o względy klientów z mniej zasobnym portfelem, natomiast nc(...) najdobitniej dołączenie do oferty na wyłączność kanału Golf Channel Polska, ale też wielkanocna promocja Cyfrowego Polsatu.

 • Kary za nieuczciwe reklamy - decyzja UOKiK

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył ponad 40 mln zł kary za nieuczciwe reklamy na Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

 • Cyfrowy Polsat chce spłacić cześć zadłużenia

  Zysk EBITDA Cyfrowego Polsatu wyniósł w trzecim kwartale 957 mln zł, podczas gdy analitycy ankietowani przez PAP spodziewali się wyniku na poziomie 923 mln zł. Przychody operatora sięgnęły 2,388 mld zł, wobec konsensusu 2,380 mld zł.