• Informacje na temat:

  internet polsat

Artykuły na temat: internet polsat
 • ...w pakiecie Pakiet może się opłacać, jeśli często korzystasz zarówno z telefonu, internetu, jak i kablówki. To kosztuje mniej niż comiesięczne opłaty za te same usługi osobno. Oto przykładowe nowości. PLUS oferuje program smartDOM – telefon, telewizja (w Cyfrowym Polsacie) i internet mobilny (też w komórce). Gdy masz te usługi w pakiecie, oszczędzasz na każdej 10 zł miesięcznie. Szczegóły na...

 • UOKiK interesuje się Iplą. Na Cyfrowy Polsat stoczyła się lawina skarg

  Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło już co najmniej kilkanaście skarg na Cyfrowy Polsat. Powód? Wielu Polaków, którzy wykupili za blisko 100 zł pakiet sportowy umożliwiający oglądanie meczów mistrzostw Europy, w praktyce nie może z niego korzystać.

 • ...w 2014 roku, głównie przekroczenia limitu reklam m.in. przez TV 6 i TV 4, nadawanych przez Polsat, oraz TV Republikę. Trzeba też mieć świadomość, że na decyzji Rady sprawy nie muszą się zakończyć, bo...

 • Informacje o śmierci tradycyjnej telewizji są mocno przesadzone, ale komercyjne stacje mają powód do niepokoju - pisze "Puls Biznesu".

 • Rekomendacje i analizy: Cyfrowy Polsat liderem

  Analitycy DM PKO BP ocenili nasz sektor spółek telekomunikacyjnych. Najlepiej wypadł Cyfrowy Polsat, na przeciwnym biegu jest Netia I Oragne Polska. Zdaniem analityków , operatorzy stacjonarni muszą zmierzyć się presją na przychody z głosowej telefonii stacjonarnej i silną konkurencją ze strony kablówek.

 • Polsat ofiarą piractwa - TV z Facebooka wyprze platformy?

  Cyfrowy Polsat idzie na wojnę z internetowymi piratami! 37. edycję Gali KSW z walką Pawła "Popka" Mikołajuwa z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim można było obejrzeć dzięki usłudze pay-per-view za(...) dla Polsatu oznacza prawie 8 mln zł strat. Nie była to jedyna tego rodzaju transmisja. Pozostałe oglądało od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Portale społecznościowe mocno nadszarpują

 • Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 zostaną po Euro?

  10 czerwca br. nadawanie rozpoczęły nowe kanały Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) - Polsat Sport 2 (Polsat Sport 2 HD) i Polsat Sport 3 (Polsat Sport 3 HD), w których możemy oglądać wszystkie mecze tegorocznych, rozgrywanych we Francji, piłkarskich mistrzostw Europy. Zarówno w komunikatach nadawcy, jak i operatorów, w ofertach których znalazły się te stacje, znajdziemy

 • Telewizja Polsat znowu stawia na ilość. Jak informują Wirtualne Media, złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przyznanie koncesji dla kanału Polsat Rodzina.

 • Kary za nieuczciwe reklamy - decyzja UOKiK

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył ponad 40 mln zł kary za nieuczciwe reklamy na Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.