• Informacje na temat:

  inwestowanie małych kwot

Artykuły na temat: inwestowanie małych kwot
 • ...i błędów jest bagatelizowanie niewielkich sum pieniędzy przy ich wydawaniu, oszczędzaniu i inwestowaniu. Każda duża kwota składa się z bardzo wielu małych części, a niewielkie oszczędności przekształcają(...) kwota składa się z bardzo wielu małych części, a niewielkie oszczędności przekształcają się z czasem w poważne sumy. Warto sobie uzmysłowić, że każdy z nas w trakcie swojego życia zarabia i wydaje miliony...

 • Jak zainwestować małą kwotę - poradnik

  Chcesz zacząć inwestować, ale dysponujesz małą kwotą? A może boisz się, że jeśli szybko nie ulokujesz pieniędzy, rozpłyną się one bez śladu? Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób zainwestować małą kwotę, aby przyniosła zysk.

 • Zarabiam niewiele, ale chcę co miesiąc odkładać 100–150 zł. W co najlepiej zainwestować te pieniądze, by pomimo małych kwot, coś zaoszczędzić? Czy poszukać korzystnej lokaty? - pyta 45-letnia Ewa ze Szczytna.

 • Minister apeluje do rolników o inwestowanie w małe przetwórnie

  - Apeluję do rolników o inwestowanie w małe przetwórnie.To pewna szansa na dodatkowe dochody, bo konsumenci kochają wiejską żywność - zapowiedział minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki podczas konferencji prasowej w Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu.

 • Jedyny skuteczny środek na walkę z bezrobociem

  Zdaniem rządu jedynym skutecznym sposobem walki z bezrobociem jest utrzymanie wzrostu gospodarczego - napisano w rządowej odpowiedzi na zarzuty prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Rząd planuje w najbliższych latach zasilić gospodarkę kwotą 700-800 mld zł.

 • Jak będziemy inwestować w przyszłości?

  Kluczowym motorem wzrostu majątku Polaków w najbliższych latach będzie proces dziedziczenia - do 2020 roku Polacy odziedziczą aktywa o wartości 342 mld zł wynika z raportu przygotowanego przez PI Research na zlecenie Banku Zachodniego WBK.

 • Tego utraconego czasu nie można będzie już odrobić. Im później zaczniemy odkładać pieniądze, tym mniej uskładamy, nawet jeśli „później” będzie nas stać na oszczędzanie większych kwot. Jednym z największych błędów jest bagatelizowanie niewielkich sum pieniędzy przy ich wydawaniu, oszczędzaniu i inwestowaniu. – Każda duża kwota składa się z bardzo wielu małych części, a niewielkie oszczędności...

 • Vercom SA, spółka z grupy technologicznej R22, działająca w obszarze omnichannel communication, inwestuje w UserEngage, twórcę oprogramowania do automatyzacji marketingu. Vercom obejmie 30 proc. udziałów za kwotę 10 mln zł, a w perspektywie kolejnych lat ma opcję nabycia pakietu większościowego. Dzięki tej inwestycji R22 wzmocni kompetencje technologiczne, poszerzy portfolio produktowe oraz

 • .... W drugiej rubryce – opłaty zmienne, czyli wydatki na żywność, ubrania, chemię, kulturę. Nasza czytelniczka zapisuje dokładne kwoty, nie zaokrągla ich, aby mieć kontrolę nad każdą wydaną złotówką. Trzyma się też zasady, że w pierwszej kolejności dokonuje stałych opłat. Potem planuje, jaką kwotę chce przeznaczyć na żywność, ubrania itp. Ponieważ nie ma czasu na codzienne zapisywanie cen produktów...

 • Wyceny akcji małych spółek ekstremalnie niskie, PPK korzystne dla GPW - AgioFunds TFI

  Wyceny małych spółek są ekstremalnie niskie, a giełdzie sprzyjają dobre dane makro. Korzystnym impulsem będzie napływ pieniędzy na rynek po uruchomieniu PPK - uważa Jakub Bentke, zarządzający funduszami AgioFunds TFI. Problemem są odpływy z funduszy małych i średnich firm.