• Informacje na temat:

  inwestowanie w polsce

Artykuły na temat: inwestowanie w polsce
 • Luxoft inwestuje w Warszawę. Nowe miejsca pracy w IT w Polsce

  Luxoft jest klasyfikowany wśród najszybciej rozwijających się pracodawców w Polsce według raportu Computerworld Top 200, rozwijając centra w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. W kwietniu 2016 roku firma ogłosiła przekroczenie progu 2000 pracowników w Polsce. To średnio co piąty pracownik Luxoft na świecie.  - Wejście do stolicy Polski to logiczna konsekwencja naszego długotrwałego zwiększania...

 • Inwestowanie w kolekcjonerskie papiery

  Inwestowanie w przedwojenne papiery wartościowe jest specyficzną i zarazem bardzo ciekawą częścią szerokiego rynku kolekcjonerskiego. Wyjątkowo interesująco wyglądać może kwestia kontrowersji związanych z przedwojennymi akcjami i obligacjami, a raczej związku ich ze Skarbem Państwa.

 • ...pieniądze w wieku 65 lat, zapłacimy zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10 proc. Nieinwestowanie pieniędzy, to ich marnowanie! Na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych (ROR) trzymamy...

 • W co inwestować w niepewnych czasach: w złoto czy nieruchomości?

  W niepewnych czasach jak bumerang wraca pytanie: w co inwestować, by nie stracić kapitału. Najczęstsza odpowiedź to złoto. Szlachetny kruszec tradycyjnie już uważa się za pewną lokatę na czas kryzysu. Czy podobną funkcję mogą pełnić nieruchomości?

 • 40 proc. firm przewozowych w Polsce ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników

  Aż 40 proc. właścicieli i zarządzających firmami przewozowymi w Polsce uważa, że niedobór wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy jest jednym z największych wyzwań branży – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Busradar.pl, wyszukiwarki i porównywarki ofert przejazdów autobusowych.

 • Inwestowanie w nieruchomości: REIT po polsku, czyli lepiej późno niż wcale

  Niedawna zapowiedź prezes zarządu warszawskiej GPW wprowadzenia do rodzimego prawa przepisów regulujących powoływanie i działanie w Polsce instytucji typu REIT, na pozór może wydawać się wiadomością jak każda inna. W rzeczywistości realizacja tego typu pomysłu stanowiłaby milowy krok w kierunku podążania krajowego rynku kapitałowego w duecie z rynkiem nieruchomości za standardami rynków

 • Unilever inwestuje ponad 32 mln euro w rozbudowę fabryki w Bydgoszczy

  ...globalny przychód ze sprzedaży w wysokości 51,3 mld euro. W Polsce firma jest obecna od 1991 r. i posiada 22 znane i cenione marki. Unilever jest właścicielem czterech fabryk w Polsce: w Baninie koło(...) Magazynowania i Dystrybucji w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Badań i Rozwoju w Poznaniu oraz Centrum Operacyjne w Katowicach. Firma zatrudnia w Polsce ponad 3500 osób.

 • Trzech króli, czyli czy warto inwestować w złoto

  W starożytności mirra i kadzidło były towarami nie mniej wartościowymi niż złoto. Dziś tylko złocisty dar jest przedmiotem pożądania i, przede wszystkim, inwestycji. Od czasów chrystusowych złoty kruszec mocno się zdemokratyzował i sztabkę lub monetę może mieć praktycznie każdy. Jeśli jednak decydujemy się na większe inwestycje w złoto, powinniśmy być świadomi kilku podstawowych zasad.

 • Polskę czeka fala powrotów?

  ...napędowa globalnej gospodarki. Ich odwaga i przedsiębiorczość sprawiają, że świat coraz szybciej się rozwija. Musimy zrobić wszystko, aby ich zapał i zdobytą wiedzę wykorzystać w Polsce, czyli zrobić(...), inwestowanie w pracowników i stwarzanie szans rozwoju. - Dobrą informacją jest to, że wzrasta nam liczba powrotów, a liczba Polaków, którzy mieszkają za granicą, wzrasta o wiele wolniej niż w ostatnich...

 • 10 sposobów na inwestycje w nieruchomości, o których byś nie pomyślał

  Miejsce postojowe przy międzynarodowym lotnisku, dom spokojnej starości, fragment zamku, a nawet blaszany kontener - to tylko kilka z całej gamy niecodziennych sposobów na inwestycje, którymi kusi rynek nieruchomości. Jak wynika z zapewnień firm oferujących takie rozwiązania, możliwe do osiągnięcia rentowności bywają niekiedy dwucyfrowe. Lion's Bank mówi "sprawdzam".