• Informacje na temat:

  inwestycje budowlane łódź

Artykuły na temat: inwestycje budowlane łódź
 • 445 nowych miejsc pracy w sercu kraju

  Co najmniej 455 miejsc pracy stworzy 10 inwestorów, którzy w czwartek odebrali zezwolenia na inwestycje w Łódzkiej SSE.

 • Branża budowlana: Krótkotrwałe załamanie czy zapowiedź kryzysu?

  lipca ubiegłego roku wyniósł aż 18 procent - poinformował. Czy to zapowiedź nowego kryzysu w branży budowlanej?

 • PIP opublikowała Program Działania na 2012 r. W tym roku pod inspektorską lupą znajdą się firmy zajmujące się budownictwem, firmy prowadzące inwestycje powiązane z Euro 2012, firmy transportowe. Kontrole nie ominą również placówek oświaty. Z nami sprawdzisz, w jakich miastach, jakie firmy i instytucje znajdą się na celowniku PIP.

 • Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany

  Podlaska firma ADMT zakończyła prace nad montażem zadaszenia nowego stadionu Widzewa Łódź. Była to największa tego typu realizacja w historii spółki. Ukończenie budowy całego obiektu zaplanowano na listopad br.

 • Praca dla specjalistów ds. księgowości również w mniejszych miastach

  Warszawa, Kraków, Wrocław i Łódź to najważniejsze lokalizacje na tle nie tylko polskiego sektora nowoczesnych usług biznesowych, który należy do najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki(...) większość z nich to pracodawcy z krajów Europy Zachodniej. Teraz przyszedł czas na kolejne inwestycje, ale paradoksalnie w mniejszych ośrodkach.

 • Inwestorzy mają apetyt na grunty. Ich niska dostępność znacząco winduje ceny

  Niska podaż atrakcyjnych gruntów pod inwestycje była w 2018 roku jedną z głównych bolączek inwestorów z każdego segmentu rynku nieruchomości. Zwłaszcza deweloperzy mieszkaniowi mieli duże problemy(...) i nadal rosnące ceny terenów pod nowe inwestycje będą w 2019 roku najmocniej wpływać na wszystkie segmenty rynku gruntów.

 • 10 tys. zł dla moderatora!

  ..., poszukiwane zawody, odzwierciedlają sytuację całej, naszej gospodarki i prognoz na 2011 r. Trwają lub ruszą kolejne inwestycje budowlane, finansowane częściowo z funduszy unijnych. Wiele z nich związanych(...), oferowane przez główne ośrodki czyli kina, kluby, teatry. Takie miasta jak Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn czy Szczecin systematycznie zmniejszają liczbę swoich mieszkańców...

 • Toksyczne inwestycje na torach

  Istnieje kolejowa lista projektów wysokiego ryzyka, których może nie udać się skończyć w 2015 r. Według ekspertów, wartość zagrożonych dotacji UE to 5 mld zł. Resort twierdzi, że nie straci ani złotówki.

 • Bezpieczna inwestycja - mieszkania na wynajem

  Szybki zysk i duże ryzyko, czy długoterminowa bezpieczna lokata? To pytanie zadaje sobie wielu inwestorów. Istnieje wiele sposobów lokowania gotówki w celu jej pomnożenia.

 • Grupa AWBUD podpisała umowę na realizację robót budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa na rzecz Hosso Star Sp. z o.o., właściciela galerii handlowych w kilku miastach Polski.