• Informacje na temat:

  inwestycje deweloperskie wrocław

Artykuły na temat: inwestycje deweloperskie wrocław
 • Katowice: Amerykańska firma z branży IT planuje zatrudnić ok. 500 osób

  ...​Ok. 500 osób zamierza zatrudnić w perspektywie kilku lat w Katowicach otwierająca tam nowe biuro amerykańska firma informatyczna Epam. Dotąd działała w Polsce w Krakowie, Wrocławiu oraz Gdańsku. O swych planach rozwojowych poinformowała w poniedziałek w komunikacie.

 • Deweloperzy budują w największych miastach

  Ponad dwa lata temu portal RynekPierwotny.pl sprawdził, jaki jest udział gotowych lokali deweloperskich. Dane ze stycznia 2015 r. wskazywały, że ukończone mieszkania stanowią od 29 proc. (Warszawa) do 53 proc. (Gdańsk) oferty deweloperów. W Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu analizowany wskaźnik wynosił 44 proc. - 50 proc. Obecnie sytuacja największych rynków pierwotnych przedstawia się już

 • Które nieruchomości będą dobrą inwestycją?

  m.in. Poznań, Trójmiasto, a także Wrocław - pokazały analizy ekspertów Home Brokera i portalu Domiporta.pl

 • Działkę gruntu pod inwestycję Mieszkanie plus pilnie kupię

  Na stronie internetowej BGK Nieruchomości SA (BGKN) w zakładce z ogłoszeniami pojawił się ostatnio dość intrygujący anons, w którym instytucja ta zaprasza osoby fizyczne i prawne do składania ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości. Chodzi o działki gruntu pod inwestycje pilotażowe programu Mieszkanie Plus.

 • Wrocławski rynek mieszkaniowy - sprawdzamy ceny

  Wrocław to trzeci (po Warszawie i Krakowie) największy rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Cechuje się bogatą ofertą, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym oraz dużym zróżnicowaniem cenowym.

 • Nowe zasady wycinki drzew wyhamowały wiele inwestycji

  Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań - w tych miastach nie zostały podjęte uchwały w sprawie opłat za usunięcie drzew i krzewów. Efekt? Zastopowanie w branży deweloperskiej.

 • PZFD: Lokale z programu Mieszkanie plus powinny zostać w majątku państwa

  Lokale, które powstaną w ramach programu Mieszkanie plus, powinny zostać majątkiem państwa - uważa Konrad Płochocki, dyrektor generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 • Czynsze najmu lokali użytkowych bywają zróżnicowane

  Powierzchnie biurowe na rynku wtórnym, w obiektach starszych i mniejszych niż nowe inwestycje deweloperskie, zazwyczaj są pomijane w analizach dużych firm monitorujących rynek nieruchomości komercyjnych. A przecież duża liczba podmiotów szuka lokali właśnie w tym zasobie. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, na przykładzie ofert WGN, jak wygląda ten rynek w wybranych miastach regionalnych

 • Mieszkania i nieruchomości - czy hossa może przynieść wyższe ceny ?

  Czy niespotykane dotąd tempo sprzedaży mieszkań deweloperskich pociągnie za sobą podwyżki cen? Co za tym przemawia? Polacy kupujący z myślą o lokacie kapitału, postrzegają nieruchomości jako alternatywę wobec trzymania pieniędzy na niskooprocentowanych lokatach.

 • Raport bieżący nr 12/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd spółki Polski Holding Nieruchomości S.A. (dalej "Emitent")...