• Informacje na temat:

  inwestycje gliwice

Artykuły na temat: inwestycje gliwice
 • 3 inwestorów, 3 tys. miejsc pracy

  ...: działalność spedycyjna, organizacja zaopatrzenia klientów oraz dystrybucja produktów. Makita zatrudni na terenie strefy co najmniej 20 osób, inwestycje wyniosą co najmniej 20 mln zł. Na terenie podstrefy...

 • - Pięć miast podpisało we wtorek umowy na dofinansowanie inwestycji drogowych, których jednym z celów jest zmniejszenie ruchu tranzytowego w centrach aglomeracji. Dofinansowania unijne dostały: Kraków, Gliwice, Bydgoszcz, Leszno i Tarnów - poinformował we wtorek wiceminister rozwoju Witold Słowik.

 • ZF Global Electronics zatrudni ok. 300 osób w nowej fabryce w Częstochowie

  Do końca 2019 r. międzynarodowy koncern ZF Global Electronics uruchomi w Częstochowie fabrykę, wytwarzającą elektronikę wspierającą zaawansowane systemy bezpieczeństwa w samochodach. Docelowo pracę znajdzie ok. 300 osób - wynika z informacji częstochowskiego samorządu.

 • Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. informuje, że w dniu 9 października 2015 r. o godzinie 9:00 zostało uruchomione stoisko handlowo-prezentacyjne...

 • ​Porozumienie płacowe w zakładzie General Motors w Tychach

  W najbliższych czterech latach wynagrodzenia pracowników tyskiego oddziału General Motors Manufacturing Poland, gdzie od 2018 r. mają być produkowane nowoczesne silniki, wzrosną o ok. 950 zł brutto - wynika z porozumienia, zawartego z pracodawcą przez działającą w firmie Solidarność.

 • Firma Mirbud otrzymała od MLP Group dostęp do terenu, na którym zbuduje obiekt magazynowy dla Just In Time. Dla podmiotu świadczącego usługi outsourcingu logistycznego przeznaczone będzie 5 tys. m kw. powierzchni w parku MLP Gliwice. Nowy obiekt zostanie przekazany firmie Just In Time w połowie br.

 • Potrzeba nawet 3 tys. inżynierów dla branży motoryzacyjnej

  ...z podpisaniem kontraktu na dostawy dla GM Motor Poland w Gliwicach - ogłosił rekrutację 250 osób, a pod Poznaniem otwarto Centrum Dystrybucyjne Volkswagen Group Polska. Najprawdopodobniej kolejne inwestycje...

 • Gliwicka fabryka Opla liczy w tym roku na wyprodukowanie ok. 150 tys. samochodów modelu Astra piątej generacji. W związku z dużym popytem na ten wytwarzany w Gliwicach od jesieni zeszłego roku model, zakład zwiększył zatrudnienie i przyspieszył proces produkcyjny.

 • ​Amerykanie dadzą 900 miejsc pracy na Śląsku

  ...- Otwarcie fabryki pokazuje, że nowe miejsca pracy to najbardziej oczekiwane inwestycje w regionie. Nasz region poszukuje nowego miejsca na gospodarczej mapie kraju i taka firma jak ta wskazuje, gdzie region powinien zmierzać - powiedział podczas wtorkowej uroczystości marszałek woj. śląskiego Wojciech Saługa. Nowy zakład Tenneco Silesia położony jest w Stanowicach (gmina Czerwionka-Leszczyny...

 • Firma BMZ Poland uruchomiła w Gliwicach nową fabrykę za 9 mln euro

  Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland uruchomiła w poniedziałek nową fabrykę w Gliwicach. Koszt inwestycji to ok. 9 mln euro. Zatrudnienie w spółce wzrośnie o 50 osób, do ok. 700 pracowników, a w ciągu dwóch lat zwiększy się do ponad 1000 osób.