• Informacje na temat:

  inwestycje mieszkaniowe gdynia

Artykuły na temat: inwestycje mieszkaniowe gdynia
 • Graphic SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem projektów inwestycyjnych, podpisała dwie przedwstępne warunkowe umowy zakupu nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w Gdyni. Spółka zamierza zrealizować na nich projekty deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

 • Zyskowne inwestycje w nieruchomości to mit?

  Polacy uważają, że inwestycja w nieruchomości zawsze jest opłacalna, tymczasem dzisiejsze ceny mieszkań nadal są niższe niż w 2007 r. Zyski z najmu też wcale nie są duże. W długim okresie rentowność z najmu wynosi 3-3,5 proc., czyli niewiele więcej niż zyskowność bankowej lokaty.

 • Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, ofertowe ceny mieszkań na gdańskim rynku pierwotnym, w porównaniu z III kw. wzrosły o 8 proc. W IV kw. 2017 r. za 1 m kw. nowego lokum deweloperzy oczekiwali średnio 6559 zł. W Gdyni zaś cały czas widoczny jest zniżkowy trend cen transakcyjnych, kwota za m kw. to już tylko 4850 zł.

 • Raport bieżący nr 75/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W nawiązaniu do Raportu bieżącego nr 65/2014 z...

 • Wolfs Technology Fund S.A. (dawniej Graphic S.A.),półka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem projektów inwestycyjnych, dokonała zakupu kolejnej nieruchomości gruntowej w Gdyni za kwotę 800 tys. zł. Spółka zrealizuje na niej inwestycję mieszkaniową wielorodzinną.

 • Raport bieżący nr 19/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Unibep S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 7 marca 2017 r. podpisał...

 • Co warto wiedzieć o Mieszkaniu plus

  Inwestycje mieszkaniowe w całej Polsce - w dużych miastach i małych gminach, wspomaganie rozmaitych form budownictwa, w tym komunalnego, spółdzielczego i TBS-ów, rozmaite formy najmu, a także możliwość wykupienia mieszkania na własność i w końcu - dostępna cena. Takie są główne założenia rządowego programu Mieszkanie plus.

 • Raport bieżący nr 13/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd spółki Korporacja Budowlana Dom S.A. informuje, iż otrzymał...

 • Raport bieżący nr 21/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Korporacja Budowlana Dom S.A., w nawiązaniu do raportu bieżącego...

 • W Krakowie duża rozpiętość cen i metraży

  Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, Kraków obok Wrocławia i Gdyni jest kolejnym miastem, w którym odnotowano spadek średnich cen transakcyjnych. Ostatni miesiąc pokazał również, że krakowski rynek został zdominowany przez zakupy inwestycyjne. W stolicy Małopolski klienci poszukują dwóch grup mieszkań: małych i tanich lokali, które najszybciej znajdują najemców oraz dużych metraży z przeznaczeniem na wynajem na pokoje.