• Informacje na temat:

  inwestycje mieszkaniowe piaseczno

Artykuły na temat: inwestycje mieszkaniowe piaseczno
 • Czy rynek najmu zawojuje krajową mieszkaniówkę?

  Specyfika rozwoju koniunktury krajowego rynku mieszkaniowego w ostatnich dwóch latach zdaje się wskazywać na początki zmiany nastawienia Polaków co do sposobu zaspokajania własnych potrzeb mieszkaniowych.

 • Setanta S.A., Spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, będąca Grupą Kapitałową (Jednostką Inwestycyjną) skoncentrowaną na trzech obszarach: projektach globalnych, projektach lokalnych oraz nieruchomościach, poinformowała o otrzymaniu przez jej spółkę zależną - Piaseczno Park Sp. z o.o. decyzji w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego oraz udzielenia pozwolenia na budowę i rozbiórkę.

 • 2 tys. osób chciałoby wynająć mieszkanie od Funduszu Mieszkań na Wynajem

  Dotąd ok. 2 tys. osób złożyło wniosek o wynajem mieszkań w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem - poinformował PAP prezes zarządu BGK Nieruchomości Ryszard Słowiński. Fundusz Mieszkań na Wynajem zamknął 2015 r. liczbą 2,4 tys. zakontraktowanych lokali.

 • Kim są najemcy państwowych mieszkań na wynajem?

  Fundusz Mieszkań na Wynajem, powołany do tego, by udostępnić najemcom tysiące tanich czynszówek od państwa, wchodzi do kolejnych lokalizacji - chodzi o budynek przy ulicy Samochodowej 2 na Mokotowie. Mieszkania mają być tam gotowe na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2017 r.

 • 20 kwietnia br. w Jeleniej Górze przy ulicy Legnickiej otwarty został market DIY popularnej sieci Leroy Merlin.

 • Czas wykreować krajowy rynek najmu instytucjonalnego

  Krajowy rynek najmu instytucjonalnego dopiero raczkuje. Szansą na jego pobudzenie nowa ustawa o FINN-ach.

 • Ile warte jest 200 tys. zł na mieszkaniowym rynku wtórnym?

  Zapytani mieszkańcy Warszawy z pewnością stwierdzą, że niewiele... Dla innych może to być kwota, która spełnia marzenie o własnym M. Różnica jest wypadkową wielu czynników, jednak bezsprzecznie jednym z ważniejszych jest lokalizacja. Szukając odpowiedzi na postawione w tytule pytanie, przeanalizowaliśmy wszystkie zgłoszone w serwisie otoDom.pl oferty sprzedaży mieszkań.

 • Ceny działek: jak uniknąć szaleństwa

  Im dalej od centrum miasta, tym działki są tańsze - nie jest to specjalnie odkrywcze stwierdzenie. Ale robi się ciekawiej, jeśli zauważyć, że kilka minut jazdy samochodem może kosztować kilkaset tysięcy złotych.

 • Podsumowanie IV kwartału 2012 r. na warszawskim rynku mieszkań deweloperskich

  Na pierwotnym rynku mieszkaniowym Warszawy czwarty kwartał 2012 r. zdominowany został przez krótkotrwałe ożywienie sprzedażowe spowodowane wygaśnięciem programu "Rodzina na Swoim". Nie może on przesłonić szerszego obrazu tego rynku, na którym oferta znacznie przekracza jego chłonność, a ceny są w wielu przypadkach zbyt wysokie w relacji do zdolności nabywczej większości klientów.