• Informacje na temat:

  inwestycje na białołęce

Artykuły na temat: inwestycje na białołęce
 • Ronson Development rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu Miasto Moje zlokalizowanego przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce. Jest to największa inwestycja w historii spółki, w ramach której docelowo powstanie ok. 1500 mieszkań. W pierwszym etapie osiedla znajdą się 233 mieszkania o powierzchni od 28 m kw. do 100 m kw. i wszystkie kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Cena

 • Raport bieżący nr 37/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd ERBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent) informuje, iż...

 • Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  Na Białołęce, Woli i Wilanowie ceny mieszkań na rynku pierwotnym są niższe niż na wtórnym. Deweloperzy prawie nie budują na Śródmieściu, a najwięcej lokali oddają na Białołęce i Mokotowie.

 • Co decyduje o lokalizacji inwestycji?

  Wybór odpowiedniego miejsca pod inwestycji to proces wymagający długiej i drobiazgowej pracy, mającej na celu rozwiązanie wielu kwestii prawnych, budowlanych i marketingowych. Jakie grunty cieszą się w Polsce zainteresowaniem deweloperów?

 • Flagowy polski projekt handlowy należący do spółki GTC otrzymał oficjalne pozwolenie na użytkowanie. Galeria Północna jest pierwszym centrum handlowo-rozrywkowym nowej generacji położnym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została zrealizowana w rekordowym czasie 25 miesięcy od chwili uzyskania zezwolenia na budowę.

 • Grupa ROBYG zawarła umowę zobowiązującą w sprawie zakupu nieruchomości o powierzchni 4,6 ha w Gdańsku Śródmieście. Wartość transakcji wynosi 10 mln euro. Spółka szacuje, że projekt daje możliwość wybudowania powierzchni mieszkaniowej, komercyjnej i usługowej o łącznej powierzchni użytkowej ok. 54.000 m2.

 • Grupa Kapitałowa PHN oficjalnie przekazała Generalnemu Wykonawcy - firmie EUROBUDOWA - plac budowy pod realizację budynku handlowo-usługowego przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce, tuż przy Trasie Toruńskiej. Podpisana została także długoletnia umowa najmu z najemcą.

 • Dom w Warszawie poniżej 500 tys. zł? To możliwe!

  Zakup domu to z reguły inwestycja większego kalibru, przy której należy liczyć się z koniecznością wydatku o wiele poważniejszego, niż w wypadku zakupu mieszkania.

 • Ronson Development zakończył realizację mieszkania pokazowego w ramach projektu Miasto Moje, czyli największej inwestycji w swojej historii. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m kw. jest dokładnym odwzorowaniem projektu architektonicznego lokali o tym samym rozkładzie, które powstaną w ramach pierwszego etapu osiedla.

 • Rynek najmu mieszkań kusi inwestorów atrakcyjnymi stopami zwrotu. Według analityków jest to obecnie bardziej zyskowna forma inwestycji nie tylko od lokat bankowych, ale także obligacji i akcji. Gdzie zainwestować w mieszkanie na wynajem? Sprawdziliśmy wysokość czynszów w największych miastach Polski.