• Informacje na temat:

  inwestycje na ochocie

Artykuły na temat: inwestycje na ochocie
 • Polacy chcą pracować dłużej, ale nie mają na to większych szans

  ...marnotrawstwo, a środki były wykorzystywane efektywniej - stwierdza rozmówca. Inwestycje muszą przede wszystkim koncentrować się na innowacyjnych terapiach oraz lekach.

 • Raport bieżący nr 39/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Unibep S.A. (Spółka, Emitent) informuje o podpisaniu w dniu...

 • Pod względem przedsiębiorczości znalazłyśmy się w europejskiej czołówce. Polki zakładają małe firmy, a przy okazji realizują swoje marzenia!

 • Modzelewski: Zamieszanie wokół "nowej matrycy stawek VAT". Czy warto denerwować podatników?

  Część polityków opozycyjnych twierdzi, że resort finansów od 2016 roku faktycznie realizuje zamierzenia poprzedniego rządu, zwłaszcza w części dotyczącej podatku od towarów i usług. Ponoć pozostawiono je "w szufladach", do których przypadkowo zajrzeli prawicowi następcy i z ochotą wprowadzili je w życie - uważa Witold Modzelewski.

 • Chcę być kurą domową

  O kobietach, które z własnej nieprzymuszonej woli rezygnują z pracy i zajmują się domem.

 • Czas na zmianę stadionu

  Włosi się nie krępują - jeśli stadion im się nie podoba... burzą go. Stało się tak w Turynie (potworny Stadio delle Alpi zbudowany na MŚ w 1990 r. został zburzony), stać może także w Mediolanie. Mimo, że na budowę czy modernizację wydano krocie. Taką ochotę miałby AC Milan, ale czy Inter ma podobne plany? Istnienie dwóch wielkich obiektów w tym mieście jest swoją drogą nierealne...

 • Menedżer wieczorową porą

  Menedżer klubu jest idealnym stanowiskiem dla kogoś, kto chce połączyć zainteresowania artystyczne z zarządzaniem. Struktura zarządzania w klubach muzycznych jest rozbudowana. Są osoby odpowiadające za gastronomię, za sprawy techniczne, za program artystyczny. Menedżer generalny ma za zadanie skoordynować pracę wszystkich działów.

 • Jarosław Kaczyński: Nie mamy planu podwyższenia podatków

  Nie mamy żadnego planu podwyższenia podatków - zapewnia w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Na pewno nie chcemy uderzać w przedsiębiorców, wręcz przeciwnie, chcemy ich zachęcić do inwestycji i innowacyjności - dodaje.

 • Stres w pracy - jak sobie z nim radzić

  ...sytuacji i obrać nową drogę. Więcej informacji w książce "Zarządzanie stresem, czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach", której autorem jest Mike Clayton. Katarzyna Kowalczyk , Inwestycje.pl...

 • Qumak na zlecenie firmy T4B zaprojektuje i wykona instalacje bezpieczeństwa w części obiektów Warszawskiego Węzła Kolejowego. Inwestycja związana jest z podnoszeniem bezpieczeństwa na dworcach przez PKP SA. Wartość prac zleconych giełdowemu integratorowi to 16 mln zł netto.