• Informacje na temat:

  inwestycje świętokrzyskie

Artykuły na temat: inwestycje świętokrzyskie
 • ​Licznik rynku InfoPraca - IV kwartał 2015 r.

  ...., łódzkie - 4,6 proc., pomorskie - 2,4 proc., kujawsko-pomorskie - 2,3 proc., lubelskie - 1,7 proc., podkarpackie - 1,2 proc., zachodniopomorskie - 1,1 proc., lubuskie - 0,9 proc., świętokrzyskie - 0,8 proc(...), a zapewne także na powstawanie nowych, a to oznacza, że miejsc pracy będzie przybywać. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że na skutek kurczących się zasobów ludzkich, kluczowe są inwestycje w zatrudnienie...

 • Premier zapowiada inwestycje w regionach przed wyborami samorządowymi

  Premier Mateusz Morawiecki, po zaprezentowanych niedawno pięciu obietnicach zwanych "Piątką Morawieckiego", zapowiedział liczne inwestycje infrastrukturalne w regionie świętokrzyskim, które mają zapewnić mu zrównoważony rozwój i pozwolić na doganianie reszty kraju.

 • Wynagrodzenia Polaków w 2014 roku - podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBW)

  ..., w których zarobki są najniższe. Na końcu zestawienia zwykle znajdują się województwa: świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie. Wyróżnia się wśród nich województwo podkarpackie, które 10 lat temu zajmowało ostatnie miejsce na liście, a w tym roku zajmuje 12. miejsce z medianą wynagrodzenia 3300 zł. Dane te jednoznacznie pokazują, że inwestycje zagraniczne wyraźnie...

 • Największa inwestycja teleinformatyczna przyspiesza

  Największa inwestycja teleinformatyczna w Polsce wschodniej przyspieszyła - informuje "Rzeczpospolita".

 • W pięciu na sześć regionów wzrośnie zatrudnienie w efekcie automatyzacji

  ...-mazurskie, pomorskie), wschodni (lubelskie,podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie).

 • Tu są najtańsze mieszkania w Polsce

  Województwa - lubuskie, świętokrzyskie, podlaskie, łódzkie - to są regiony kraju z najniższymi cenami mieszkań. Wpływ na średni poziom cen mają przede wszystkim stawki ze stolic regionów. W przypadku wymienionych województw są one niskie.

 • 11 procent bezrobocia to historia - dostaną 1000 etatów

  Warszawska spółka akcyjna Nemex zainwestuje w Połańcu (Świętokrzyskie) 152 mln zł w fabrykę elementów do budowy energooszczędnych domów - poinformowała we wtorek na konferencji w Kielcach prezes(...) powiedzieć, że tak dobrej informacji dla rynku pracy w naszym regionie jeszcze nie mieliśmy - powiedział dziennikarzom obecny na konferencji marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas odnosząc...

 • Turystyczne biznesy tylko w Polsce Wschodniej

  Pensjonaty, punkty SPA i wellness, apartamenty, jak również inwestycje w nowe ośrodki lecznicze i medyczne, w tym np. dla osób starszych, młodzieży lub całych rodzin - to tylko wybrane pomysły na biznes i inwestycje w Polsce Wschodniej.

 • Polska na 4. miejscu państw EMEA, w których o pracę będzie najłatwiej

  ...(wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie), Północny (kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie), Wschodni (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie).

 • Park linowy nad powierzchnią wody, zjeżdżalnie, wypożyczalnie rowerów i kajaków - m.in. takie atrakcje deklaruje inwestor, który za prawie 3 mln zł kupił od gminy Chęciny (Świętokrzyskie) jedenastohektarowy zalew w Bolminie.