• Informacje na temat:

  inwestycje w gliwicach

Artykuły na temat: inwestycje w gliwicach
 • Firma NGK Ceramics otworzyła w Gliwicach nowy zakład

  Działająca w Gliwicach od 16 lat firma NGK Ceramics Polska w swojej nowej fabryce będzie produkowała nowoczesne czujniki kontroli składu spalin. W zakładzie pracę znajdzie 400 osób - poinformował we wtorek gliwicki magistrat.

 • Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. informuje, że w dniu 9 października 2015 r. o godzinie 9:00 zostało uruchomione stoisko handlowo-prezentacyjne...

 • 3 inwestorów, 3 tys. miejsc pracy

  Trzej nowi inwestorzy ulokują swoje przedsięwzięcia w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE): w Bielsku-Białej spółka Makita importująca elektronarzędzia zbuduje obiekt magazynowo-biurowy, w Tychach zlokalizuje swoją pralnię przemysłową firma Efekt, a w Gliwicach swój zakład postawi firma Epedal Polska, produkująca elementy do podwozi i karoserii samochodowych.

 • Firma BMZ Poland uruchomiła w Gliwicach nową fabrykę za 9 mln euro

  Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland uruchomiła w poniedziałek nową fabrykę w Gliwicach. Koszt inwestycji to ok. 9 mln euro. Zatrudnienie w spółce wzrośnie o 50 osób, do ok. 700 pracowników, a w ciągu dwóch lat zwiększy się do ponad 1000 osób.

 • ​Amerykanie dadzą 900 miejsc pracy na Śląsku

  ...- Otwarcie fabryki pokazuje, że nowe miejsca pracy to najbardziej oczekiwane inwestycje w regionie. Nasz region poszukuje nowego miejsca na gospodarczej mapie kraju i taka firma jak ta wskazuje(...) zakłady koncernu Tenneco to fabryka układów wydechowych w Rybniku oraz fabryka amortyzatorów w Gliwicach.

 • Firma Mirbud otrzymała od MLP Group dostęp do terenu, na którym zbuduje obiekt magazynowy dla Just In Time. Dla podmiotu świadczącego usługi outsourcingu logistycznego przeznaczone będzie 5 tys. m kw. powierzchni w parku MLP Gliwice. Nowy obiekt zostanie przekazany firmie Just In Time w połowie br.

 • Potrzeba nawet 3 tys. inżynierów dla branży motoryzacyjnej

  ...z podpisaniem kontraktu na dostawy dla GM Motor Poland w Gliwicach - ogłosił rekrutację 250 osób, a pod Poznaniem otwarto Centrum Dystrybucyjne Volkswagen Group Polska. Najprawdopodobniej kolejne inwestycje...

 • Gliwicka fabryka Opla liczy w tym roku na wyprodukowanie ok. 150 tys. samochodów modelu Astra piątej generacji. W związku z dużym popytem na ten wytwarzany w Gliwicach od jesieni zeszłego roku model, zakład zwiększył zatrudnienie i przyspieszył proces produkcyjny.

 • ZF Global Electronics zatrudni ok. 300 osób w nowej fabryce w Częstochowie

  ...i ich elementy, a w Gliwicach układy wspomagania hamulcowego. W listopadzie ub. roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna poinformowała, że co najmniej 200 osób, głównie specjalistów z zakresu...

 • W środę 20 czerwca Żabka Polska uroczyście otworzyła gotowy obiekt magazynowy o powierzchni 24,7 tys. m kw. Nowe centrum logistyczne właściciela sieci sklepów typu convenience zlokalizowane jest w parku MLP Gliwice należącym do MLP Group.