• Informacje na temat:

  inwestycje w hotele

Artykuły na temat: inwestycje w hotele
 • Hotele pracownicze ekstrazachętą

  Wracają czasy popularnych przed II wojną światową i w PRL-u hoteli robotniczych, twierdzi "Polska". Brak pracowników doskwiera polskim firmom do tego stopnia, że zdecydowały się budować dla nich mieszkania.

 • W Warszawie powstanie nowy hotel

  InterContinental Hotels Group (IHG), jedna z wiodących globalnych firm hotelarskich, ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu, hotelu Holiday Inn na warszawskim Dworcu Zachodnim, jednym z głównych węzłów kolejowych i transportowych polskiej stolicy. Partnerami inwestycji zostały firmy VHM Hotel Management (VHM), której właścicielem jest Satoria Group SA oraz Capital Park.

 • Rewolucja cyfrowa w branży rekrutacyjnej

  ...inwestycje w nowe sposoby dotarcia do kandydatów pozwolą na znalezienie tych najlepszych.

 • Polscy milionerzy inwestują w hotele

  Własny hotel to podobno trudna, ale przynosząca dużo satysfakcji inwestycja. Przekonuje się o tym coraz więcej polskich milionerów, którzy, zarobione na głównych działalnościach biznesowych pieniądze, inwestują w obiekty hotelowe.

 • Ok. 400 osób znajdzie pracę w kompleksie w centrum Sopotu

  ...i przywracaniem zniszczonych obszarów miejskich mieszkańcom. Przyznał, że w przypadku projektu sopockiego, BGK jako bankowi finansującemu inwestycje komfort daje to, że projekt realizowany jest w bardzo...

 • Chińczykom zaimponowały złote klamki?

  Legendarny nowojorski hotel przejmą Chińczycy. Zaimponowały im złote klamki?

 • Na zimę do Grecji

  ...działek położonych bezpośrednio przy morzu. Na jednej z ulic prowadzących do plaży wznosi się obecnie aż trzy hotele budowane u podnóża gór. Spora grupa pracowników zatrudnionych przy budowie obiektów...

 • Dobra sytuacja w branży hotelarskiej. Rośnie liczba inwestycji w hotele

  Dobra sytuacja w branży hotelarskiej sprzyja decyzjom inwestycyjnym. Hotele są traktowane jako potencjalne dobre źródło dochodów. Krajowa baza noclegowa w ciągu dekady zwiększyła się o 79 proc., a liczba korzystających z niej turystów o 86 proc. Bolączką hotelarstwa jest cykliczność i szara strefa. Stosunkowo niskie obłożenie na tle Europy sprawia, że branża hotelarska ma duży potencjał rozwoju

 • W tym roku na podwyżki mogą liczyć tylko szczęściarze

  Sytuacja na rynku pracy jest i pozostanie trudna - informuje "Rzeczpospolita". Gazeta zauważa, że choć przybyło zatrudnionych dzięki pracom sezonowym i organizacji Euro 2012, to po zakończeniu turnieju można się spodziewać fali zwolnień. Sytuację ratować będą kończące się inwestycje infrastrukturalne.

 • Hotele w Polsce: Zagraniczne sieci zainteresowane inwestycjami w naszym kraju

  Na rynku hotelowym w Polsce jest miejsce dla nowych graczy. Wielkie zagraniczne sieci mocno interesują się inwestycjami w naszym kraju.