• Informacje na temat:

  inwestycje w hotele

Artykuły na temat: inwestycje w hotele
 • Hotele pracownicze ekstrazachętą

  Wracają czasy popularnych przed II wojną światową i w PRL-u hoteli robotniczych, twierdzi "Polska". Brak pracowników doskwiera polskim firmom do tego stopnia, że zdecydowały się budować dla nich mieszkania.

 • Inwestycje w hotele i pensjonaty zyskują na atrakcyjności

  Hossa na rynku nieruchomości skłania inwestorów do poszukiwania nowych aktywów. Coraz częściej ich wybór pada na inwestycje w hotele i pokrewne nieruchomości - pensjonaty, apartamenty na wynajem, zajazdy w zabytkowych budynkach itp. Segment turystyczno-noclegowy notuje coraz lepsze wyniki. Branża rośnie - stąd optymizm inwestorów.

 • Rewolucja cyfrowa w branży rekrutacyjnej

  ...inwestycje w nowe sposoby dotarcia do kandydatów pozwolą na znalezienie tych najlepszych.

 • W Warszawie powstanie nowy hotel

  InterContinental Hotels Group (IHG), jedna z wiodących globalnych firm hotelarskich, ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu, hotelu Holiday Inn na warszawskim Dworcu Zachodnim, jednym z głównych węzłów kolejowych i transportowych polskiej stolicy. Partnerami inwestycji zostały firmy VHM Hotel Management (VHM), której właścicielem jest Satoria Group SA oraz Capital Park.

 • Ok. 400 osób znajdzie pracę w kompleksie w centrum Sopotu

  ...i przywracaniem zniszczonych obszarów miejskich mieszkańcom. Przyznał, że w przypadku projektu sopockiego, BGK jako bankowi finansującemu inwestycje komfort daje to, że projekt realizowany jest w bardzo...

 • Polscy milionerzy inwestują w hotele

  Własny hotel to podobno trudna, ale przynosząca dużo satysfakcji inwestycja. Przekonuje się o tym coraz więcej polskich milionerów, którzy, zarobione na głównych działalnościach biznesowych pieniądze, inwestują w obiekty hotelowe.

 • Na zimę do Grecji

  ...działek położonych bezpośrednio przy morzu. Na jednej z ulic prowadzących do plaży wznosi się obecnie aż trzy hotele budowane u podnóża gór. Spora grupa pracowników zatrudnionych przy budowie obiektów...

 • Chińczykom zaimponowały złote klamki?

  Legendarny nowojorski hotel przejmą Chińczycy. Zaimponowały im złote klamki?

 • W tym roku na podwyżki mogą liczyć tylko szczęściarze

  Sytuacja na rynku pracy jest i pozostanie trudna - informuje "Rzeczpospolita". Gazeta zauważa, że choć przybyło zatrudnionych dzięki pracom sezonowym i organizacji Euro 2012, to po zakończeniu turnieju można się spodziewać fali zwolnień. Sytuację ratować będą kończące się inwestycje infrastrukturalne.

 • Inwestorzy z branży hotelarskiej wskazali Polskę jako najatrakcyjniejsze miejsce do zaangażowania kapitału w naszej części Europy - wynika z raportu wynika z raportu CBRE "European Hotels. Investor Intensions Survey 2018".