• Informacje na temat:

  inwestycje w kielcach

Artykuły na temat: inwestycje w kielcach
 • W Kielcach nie chcą Chińczyków

  Zgodnie z popisaną w końcu lipca w Pekinie deklaracją, planuje się utworzenie polsko-chińskiej firmy o profilu budowlanym z siedzibą w Kielcach. Jak zapowiedział prezydent tego miasta Wojciech(...) Środka chcą wydawać pieniądze nie tylko na inwestycje, ale również na wycieczki, hotele, restauracje i inne dobra materialne - dodaje prezydent Kielc. Zarząd świętokrzyskiej "S" wezwał organy...

 • Zakład produkujący filtry do wody otwarto pod Kielcami

  Ponad sto osób znajdzie zatrudnienie w zakładzie produkującym filtry do wody, który w piątek otwarto w Bilczy koło Kielc. Koszt inwestycji wyniósł 40 mln zł, z czego 6 mln to środki unijne.

 • Rząd powiększa starachowicką strefę ekonomiczną

  Starachowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększy się o 31 ha, m.in. o grunty w Kielcach - zdecydował we wtorek rząd. Zmiany te powinny zwiększyć szanse na powstanie nowych inwestycji w województwach: świętokrzyskim i lubelskim.

 • Dymisja wiceminista inwestycji i rozwoju Witolda Słowika

  Wiceminister inwestycji i rozwoju Witold Słowik złożył w czwartek dymisję. Rezygnacja została przyjęta przez premiera Mateusza Morawieckiego - poinformował rzecznik prasowy resortu. Słowik będzie teraz pełnić obowiązki prezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Zastąpi Jakuba Skibę. To już czwarty prezes PGZ w okresie rządów PIS i piąty w historii firmy.

 • .... pracowników w 37 krajach. W Polsce firma działa od 1971 roku. W fabrykach i centrach usługowych w pięciu miastach, m.in. Kielcach i Kutnie, zatrudnia 1250 osób.

 • Premier zapowiada inwestycje w regionach przed wyborami samorządowymi

  Premier Mateusz Morawiecki, po zaprezentowanych niedawno pięciu obietnicach zwanych "Piątką Morawieckiego", zapowiedział liczne inwestycje infrastrukturalne w regionie świętokrzyskim, które mają zapewnić mu zrównoważony rozwój i pozwolić na doganianie reszty kraju.

 • ​Piechociński: Powiększy się starachowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

  O ponad 30 ha powiększy się obszar starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - poinformował w czwartek w Kielcach wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Decyzję w tej sprawie rząd podejmie najpóźniej za dwa tygodnie.

 • Morawiecki może przyspieszyć inwestycje

  Premier Mateusz Morawiecki zna doskonale język biznesu i to jest ogromnym jego atutem, który może mu pomóc odblokować inwestycje - zapowiedział PAP profesor Witold Orłowski. Dodał, że dużych inwestorów musi jednak przekonać. Zdaniem ekspertów kluczowy dla nowego rządu będzie program Mieszkanie plus, może być on kołem zamachowym rządu.

 • PIP opublikowała Program Działania na 2012 r. W tym roku pod inspektorską lupą znajdą się firmy zajmujące się budownictwem, firmy prowadzące inwestycje powiązane z Euro 2012, firmy transportowe. Kontrole nie ominą również placówek oświaty. Z nami sprawdzisz, w jakich miastach, jakie firmy i instytucje znajdą się na celowniku PIP.

 • Raport bieżący nr 60/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd INTROL S.A. w dniu 30 grudnia 2015 r. powziął...