• Informacje na temat:

  inwestycje w nieruchomości

Artykuły na temat: inwestycje w nieruchomości
 • ...radach, i tym razem ich posłuchała. Zabaw się w detektywa Znajoma Janiny zajmująca się doradztwem w sprawach nieruchomości, do której zwróciła się o pomoc, uświadomiła jej, jak ważne jest sprawdzenie(...) również twojej nieruchomości – powiedziała. Poradziła Janinie, by sprawdziła wpisy w księdze wieczystej i zapoznała się z planami zagospodarowania przestrzeni wokół budynku, w którym zamierza kupić...

 • Nieruchomości wypoczynkowe - opłacalna inwestycja?

  Jak zwykle przed sezonem letnim inwestorzy cieplejszym wzrokiem spoglądają w kierunku nieruchomości wypoczynkowych - wakacyjnych domów, dacz, apartamentów. Taki obiekt daje nie tylko szansę spędzenia wymarzonego urlopu "na swoim", ale może też być intratną inwestycją.

 • Rynek nieruchomości mieszkaniowych dzieli się na mniejsze segmenty

  ...doprowadziły do tego, że rynek obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi podzielił się na mniejsze segmenty. Dzięki temu powstają dziś nowe zawody takie, jak: trader rynku pierwotnego, specjalista do spraw gruntów, specjalista do spraw nieruchomości wakacyjnych czy doradca do spraw najmu.

 • Inwestycje w lokale użytkowe zamiast lokat bankowych

  Niskie oprocentowanie lokat bankowych spowodowało zmiany na rynku nieruchomości. Wzrosło zainteresowanie inwestowaniem w lokale użytkowe, tu można uzyskać najwyższą stopę zwrotu z kapitału.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...14 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydała w pierwszym półroczu tego roku spółka nią zarządzająca. Firmy zadeklarowały 298 mln zł na inwestycje.

 • Warszawa w oczach inwestorów jest nadal atrakcyjną lokalizacją

  W tegorocznym rankingu atrakcyjności inwestycyjnej na rynku nieruchomości, będącym częścią raportu "Emerging Trends in Real Estate. Europe 2016" opracowanego przez firmę doradczą PwC oraz Urban Land Institute (ULI), Warszawa uplasowała się na 17. pozycji na 28 ocenianych miast.

 • Nowa inwestycja na terenach stoczni remontowej

  ...koncernem świadczącym usługi dla przemysłu i rynku nieruchomości oraz w obszarze infrastruktury. Spółka istnieje od 1880 roku, jej przychody w 2011 r. wyniosły 8,5 mld euro, zatrudnia na całym świecie...

 • Rynek nieruchomości dostępny dla drobnych inwestorów

  Rynek inwestycji grupowych w nieruchomości, w formule crowdfundingu, rodzi się dopiero w Polsce.. Największa jak dotychczas, inicjatywa tego typu, realizowana była pod hasłem "Czyścimy Polskę z Hejtu", zebrała 600 tys. zł.

 • Staranne obejrzenie nieruchomości oszczędzi nam przykrych niespodzianek w przyszłości.

 • Słaby rubel może cieszyć część właścicieli nieruchomości

  natomiast Brytyjczyków przed drastycznymi spadkami cen hiszpańskich nieruchomości - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank. Nie powinno więc ulegać wątpliwości, że zmiany kursów walut są ważne nie tylko dla eksporterów i importerów, ale też osób, które lokują swój kapitał na zagranicznych rynkach nieruchomości.