• Informacje na temat:

  inwestycje w pile

Artykuły na temat: inwestycje w pile
 • W Pile powstanie nowa fabryka Thule Group

  W Pile w województwie wielkopolskim powstanie nowa fabryka Thule Group. Prace budowalne rozpoczną się jeszcze w tym roku, natomiast otwarcie zakładu planowane jest na początek roku 2018. Powstawać tam będą m.in. bagażniki do przewozu rowerów. W pierwszym etapie działalności nowej fabryki szwedzkiego inwestora zatrudnienie wyniesie ok. 100 osób.

 • Będą inwestycje fotowoltaiczne na terenach wiejskich

  Grupa Enea i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa będą budować wielkoobszarowe farmy fotowoltaiczne na nieruchomościach rolnych. Podpisany został właśnie list intencyjny w tej sprawie. Inwestycje przyczynią się do zwiększenia odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym.

 • 12 lipca 2018 r. w Ostrołęce podpisano kontrakt na budowę Elektrowni Ostrołęka C o mocy 1000 MWe. Nowoczesny, niskoemisyjny blok energetyczny będzie miał istotny wpływ na bezpieczeństwo energetyczne Polski. Inwestycja będzie sprzyjać rozwojowi Ostrołęki i północno-wschodniej Polski. W uroczystości podpisania umowy z generalnym wykonawcą udział wziął Minister Energii, Krzysztof Tchórzewski.

 • Firma BMZ Poland uruchomiła w Gliwicach nową fabrykę za 9 mln euro

  Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland uruchomiła w poniedziałek nową fabrykę w Gliwicach. Koszt inwestycji to ok. 9 mln euro. Zatrudnienie w spółce wzrośnie o 50 osób, do ok. 700 pracowników, a w ciągu dwóch lat zwiększy się do ponad 1000 osób.

 • Rank Progress zawarł umowę sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Mielcu. Wartość umowy to 15,5 mln PLN netto za grunt o powierzchni 2,87 ha.

 • Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.

 • Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET-BIAŁE BŁOTA S.A. z siedzibą w Białych Błotach (dalej: "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości...

 • Raport bieżący nr 4/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET-BIAŁE BŁOTA S.A....

 • TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie zakończył budowę stacji 110/15 kV wraz z linią zasilającą 110 kV w miejscowości Chomranice (powiat nowosądecki). Jest to już 64 Główny Punkt Zasilania (GPZ) pracujący na terenie Oddziału w Krakowie.

 • Radpol, czołowy producent i dostawca zaawansowanych produktów dla energetyki, ciepłownictwa, instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, w I półroczu 2015 roku znacząco zredukował zadłużenie finansowe i istotnie poprawił przepływy z działalności operacyjnej.