• Informacje na temat:

  inwestycje w rzeszowie

Artykuły na temat: inwestycje w rzeszowie
 • ​Powieje wielkim światem. W Rzeszowie powstaje Centrum Usług Wspólnych Deloitte

  ..., jak Deloitte wchodzi do miasta, to znak dla innych, że warto w Rzeszowie otworzyć takie centrum. Według dyrektora, niedługo w Rzeszowie będzie dostępnych ok. 30 tys. m kw powierzchni klasy A - czyli(...) w 140 krajach. Zatrudnia 169 tys. osób, z tego w Polsce ok. 1 tys.  W Rzeszowie dotychczas swoje centrum usług - contact center - miał m.in. bank PKO BP. W regonie podobne placówki powstały m.in...

 • Sztuczna inteligencja, telemedycyna, elektromobilność, internet rzeczy oraz systemy sterowania dla dronów - to tylko niektóre z obszarów, które będą rozwijane w Asseco Innovation Hub. To nowatorskie centrum R&D Grupy Asseco powstanie w Rzeszowie. Będą tam opracowywane zaawansowane technologie oraz produkty IT dla kluczowych sektorów gospodarki, zarówno pod kątem polskiego rynku, jak i rynków

 • Podkarpackie: 3 tys. miejsc pracy ma powstać w strefie Rzeszów-Dworzysko

  Prawdopodobnie w kwietniu br. odbędą się pierwsze przetargi na sprzedaż działek inwestycyjnych na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. Na 83 ha podstrefy Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma powstać ok. 3 tys. miejsc pracy.

 • Zarząd Developres Sp. z o.o. („Emitent”) informuje, iż w dniu 14 września 2015 r. zawarł umowę nabycia nieruchomości o powierzchni 46.109 m2 położonej...

 • Szwedzki gigant da pracę 2,5 tys. Polaków

  Grupa Ikea wybuduje w Świlczy koło Rzeszowa centrum handlowe o powierzchni ok. 110 tys. m kw. Inwestycja, dzięki której pracę znajdzie ok. 2,5 tys. osób, kosztować będzie ok. pół miliarda zł.

 • Mieszkanie dla Młodych: Rzeszów wykluczony

  W pięciu miastach wojewódzkich ciężko jest znaleźć mieszkanie używane, które można kupić z pomocą programu Mieszkanie dla Młodych. Zdecydowanie najgorsza sytuacja jest w Rzeszowie.

 • BIEC: Maleje ofert pracy w internecie

  Barometr Ofert Pracy powstaje na podstawie ogłaszanych w internecie ofert pracy przy współpracy Katedry Makroekonomii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz BIEC.  Jak wskazano w komunikacie, ofert pracy zamieszczanych w internecie nadal jest stosunkowo dużo. W końcu stycznia opublikowano ich 96,7 tys. "W ostatnich miesiącach pozytywne zmiany liczby wolnych miejsc pracy...

 • - To będzie jedna z największych zagranicznych inwestycji w tym roku. Jej wartość to ok. 700 mln zł - powiedział w środę prezes PAIH Tomasz Pisula. Dodał, że wspólne przedsięwzięcie Lufthansa Technik oraz MTU Aero Engines będzie jedną z najnowocześniejszych firm w branży lotniczej w Europie.

 • ​Podkarpackie: Strefa Dworzysko będzie uzbrojona do końca czerwca

  Do końca czerwca br. potrwa uzbrajanie prawie 60 hektarów pod inwestycje w rzeszowskiej strefie Dworzysko. Koszt przygotowania terenu to prawie 60 mln zł. Obszar ten ma zostać wkrótce włączony do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

 • Polska Agencja Inwestycji i Handlu nagrodziła kilkanaście przedsiębiorstw, które chwalą się największym wzrostem eksportu oraz najlepszymi projektami inwestycyjnymi w Polsce. Są wśród nich globalne koncerny, jak Toyota i innowacyjne start-upy. PAIH zapowiada, że do końca roku będzie miała 76 biur handlowych, które mają pomagać polskim eksporterom i inwestorom.