• Informacje na temat:

  inwestycje w szczecinie

Artykuły na temat: inwestycje w szczecinie
 • Szczecin: Nowe miejsca pracy przy produkcji wiatraków

  ...150 miejsc pracy w otwartej w czwartek w Szczecinie stacji produkcyjno-testowej stworzy, wraz z firmą Siemens, spółka kk-electronic. W stacji będą powstawać systemy sterowania do elektrowni wiatrowych. Wartość inwestycji to 12 mln zł.

 • Grupa Orbis, zgodnie z przyjętą strategią, rozwija sieć AccorHotels w Polsce i w Europie Wschodniej we współpracy z lokalnymi partnerami oraz poprzez własne inwestycje w największych aglomeracjach. Orbis zawarł umowę na budowę hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto.

 • Szczecin: Nowa firma w SSE

  Około 200 osób znajdzie pracę w zakładzie powstającym na terenie podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec w Szczecinie. Inwestycję rozpoczęła firma HKL Dekoracja Okien; w czwartek wmurowano akt erekcyjny pod przyszły obiekt.

 • Szczecin: Śledztwo w sprawie piramidy finansowej

  Nawet 3,5 tys. osób mogło uczestniczyć w piramidzie finansowej - ustaliła Prokuratura Regionalna w Szczecinie, która wspólnie z ABW prowadzi śledztwo w sprawie działania firmy Pay Trade International Club LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

 • Nowa inwestycja firmy KK-Electronic Polska

  W Szczecinie powstanie pierwsza w kraju stacja testów systemów sterowania do elektrowni wiatrowych. Stacja ma być gotowa pod koniec br. Koszt inwestycji to 10 mln zł. Firma planuje zwiększyć zatrudnienie w ciągu dwóch lat o 150 osób.

 • Polnord przekroczył 50 proc. sprzedaży mieszkań w budynku nr 5 inwestycji Ku Słońcu, zlokalizowanej trzy kilometry od ścisłego centrum Szczecina w willowej dzielnicy Gumieńce. Osiedle składa się pięciu wielorodzinnych budynków, z których ostatni zostanie oddany do użytku w przyszłym roku.

 • Nowa inwestycja na terenach stoczni remontowej

  ...pełnej mocy działalności produkcyjnej przez nową fabrykę w Szczecinie, elementy do budowy farm wiatrowych będą wytwarzane w zakładach jednego z partnerów - spółki "CRIST" w Trójmieście - informuje ARP(...) zrealizowane, da to nowy impuls dla rozwoju branży stoczniowej w Szczecinie - podkreślił. Dodał, że nad projektem stocznia i jej właściciel pracowali od ok. roku. Bilfinger Berger jest międzynarodowym...

 • Deweloper powierzchni magazynowych MLP Group wspólnie z J.W. Construction Holding S.A. wybudują nowe centrum logistyczne w Szczecinie. Docelowa powierzchnia obiektów magazynowych w ramach projektowanego parku MLP Szczecin wyniesie około 60 tys. mkw.

 • GE Hitachi Nuclear Energy zainteresowana inwestowaniem w Szczecinie

  Spółka GE Hitachi Nuclear Energy nie wyklucza uruchomienia w Szczecinie produkcji elementów do budowy elektrowni jądrowych. Firma jest zainteresowana lokalizacjami w pasie nadmorskim.

 • Raport bieżący nr 52/2019 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd BBI Development S.A. (dalej: "Emitent”, "Spółka”) informuje,...