• Informacje na temat:

  itaka biura

Artykuły na temat: itaka biura
 • Praca na rajskiej wyspie? Czemu nie

  Fuerteventura, mimo że to druga co do wielkości po Teneryfie wyspa Kanarów, wciąż jest mało znana wśród polskich turystów. Ale to akurat atut dla rodaków zainteresowanych tam pracą, bo w związku z planowaną przez polskie biura podróży ekspansją, będzie spore zapotrzebowanie na polski personel.

 • Polska Izba Turystyki: Część biur podróży organizuje powroty z Tunezji

  Najpóźniej w przyszłym tygodniu klienci części polskich biur podróży, którzy odpoczywali w Tunezji, wrócą do kraju. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Polskiej Izby Turystki Marzena Zarzycka biura podróży organizują waśnie te powroty.

 • Oferty last minute

  ...1 Atrakcyjny wyjazd za granicę, nawet za pół ceny, jest możliwy. Biura podróży mają takie oferty, jeśli nie sprzedadzą wszystkich miejsc lub ktoś zrezygnuje z wczasów w ostatniej chwili. Na(...) internetowej zakładkę „last minute”. Niezależnie od tego, zdarzają się specjalne oferty pod innymi hasłami, np. Itaka proponuje „I... taki hit”, Grecos „Pakuj się. Wyjazd w ciągu 7 dni”, a Rainbow Tours...

 • Biura podróży toną w długach. Będą kolejne bankructwa w branży?

  Biura podróży i pośrednicy mają problem ze spłatą zobowiązań na czas. Słaby popyt i wahania kursów walut to główne przyczyny kłopotów branży.

 • ...branży turystycznej, w tym jeden z największych touroperatorów ITAKA, odnotowali wzrost zatrudnienia (ITAKA o 8 proc.). Promocja Polski przynosi efekty Zdaniem Katarzyny Domagały, specjalistki ds(...) - podkreśla Piotr Henicz, wiceprezes Zarządu Nowa Itaka Sp. z o.o. Praca na dłużej... Pracodawcy branży hotelarskiej podkreślają, że zależy im na zatrudnianiu pracowników na dłuższy okres...

 • Enter Air oraz Itaka Holdings podpisały umowę o współpracy na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Spółka będzie świadczyć dla touroperatora usługę lotniczego przewozu osób i bagażu. Szacunkowa wartość podpisanej umowy wynosi 51 mln USD (ok. 182,5 mln zł).

 • Tygodniowy urlop za granicą za 400 złotych. Skąd tak duże obniżki cen w biurach podróży?

  Tak tanio jeszcze nie było. Obniżki cen na rynku czarterowych wyjazdów zagranicznych sięgają 70 proc.

 • Enter Air oraz Itaka Holdings podpisały aneks do umowy o współpracy na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Zwiększona została liczba zaplanowanych operacji, a szacunkowa wartość umowy wzrosła do 67,6 mln dol. (ok. 233,5 mln zł) z 51 mln dol. w pierwotnym kontrakcie podpisanym w grudniu 2017 r.

 • Polska Izba Turystyki - uwaga na certyfikaty rzetelności

  Polska Izba Turystyki już rok temu odnosiła się merytorycznie do tzw. raportu o zadłużeniu biur podróży. Przed zbliżającym się sezonem turystycznym jak zwykle mamy do czynienia z rozpowszechnianiem w mediach nierzetelnych informacji o rzekomo złej kondycji branży turystycznej.

 • Po zamachu w Tunezji, biura podróży proponują inne kierunki

  Zamach terrorystyczny w Tunezji, w którym zginęło trzech Polaków, spowodował odwrót polskich turystów od wyjazdów do tego kraju. Biura podróży jednak bardzo na tym nie stracą - pisze "Puls Biznesu".