• Informacje na temat:

  itaka biuro

Artykuły na temat: itaka biuro
 • Praca na rajskiej wyspie? Czemu nie

  ...na pracę na Kanarach dają właśnie polskie biura podróży. I nie chodzi tutaj tylko o rezydentów, ale również o animatorów rozrywki czy recepcjonistów. Na początku tego roku m.in. Itaka organizowała(...) dzięki łagodnemu klimatowi (zimą też jest ciepło, choć zdarzają się opady i noce są chłodniejsze) sezon trwa cały rok. Praca przez polskie biuro ma swoje zalety. Oznacza bowiem opiekę polskiego...

 • Polska Izba Turystyki: Część biur podróży organizuje powroty z Tunezji

  Najpóźniej w przyszłym tygodniu klienci części polskich biur podróży, którzy odpoczywali w Tunezji, wrócą do kraju. Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Polskiej Izby Turystki Marzena Zarzycka biura podróży organizują waśnie te powroty.

 • Oferty last minute

  ...superokazje można polować przez cały rok, jednak duże obniżki trafiają się najczęściej tuż przed letnim sezonem – najpóźniej do połowy czerwca, a potem we wrześniu. 2 Każde renomowane biuro ma na stronie internetowej zakładkę „last minute”. Niezależnie od tego, zdarzają się specjalne oferty pod innymi hasłami, np. Itaka proponuje „I... taki hit”, Grecos „Pakuj się. Wyjazd w ciągu 7 dni”, a Rainbow Tours...

 • Enter Air oraz Itaka Holdings podpisały umowę o współpracy na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Spółka będzie świadczyć dla touroperatora usługę lotniczego przewozu osób i bagażu. Szacunkowa wartość podpisanej umowy wynosi 51 mln USD (ok. 182,5 mln zł).

 • ...branży turystycznej, w tym jeden z największych touroperatorów ITAKA, odnotowali wzrost zatrudnienia (ITAKA o 8 proc.). Promocja Polski przynosi efekty Zdaniem Katarzyny Domagały, specjalistki ds(...) - podkreśla Piotr Henicz, wiceprezes Zarządu Nowa Itaka Sp. z o.o. Praca na dłużej... Pracodawcy branży hotelarskiej podkreślają, że zależy im na zatrudnianiu pracowników na dłuższy okres...

 • Enter Air oraz Itaka Holdings podpisały aneks do umowy o współpracy na sezon Lato 2018 - Zima 2018/2019. Zwiększona została liczba zaplanowanych operacji, a szacunkowa wartość umowy wzrosła do 67,6 mln dol. (ok. 233,5 mln zł) z 51 mln dol. w pierwotnym kontrakcie podpisanym w grudniu 2017 r.

 • Biura podróży toną w długach. Będą kolejne bankructwa w branży?

  Biura podróży i pośrednicy mają problem ze spłatą zobowiązań na czas. Słaby popyt i wahania kursów walut to główne przyczyny kłopotów branży.

 • Po zamachu w Tunezji, biura podróży proponują inne kierunki

  Zamach terrorystyczny w Tunezji, w którym zginęło trzech Polaków, spowodował odwrót polskich turystów od wyjazdów do tego kraju. Biura podróży jednak bardzo na tym nie stracą - pisze "Puls Biznesu".

 • Tygodniowy urlop za granicą za 400 złotych. Skąd tak duże obniżki cen w biurach podróży?

  Tak tanio jeszcze nie było. Obniżki cen na rynku czarterowych wyjazdów zagranicznych sięgają 70 proc.

 • Polska Izba Turystyki - uwaga na certyfikaty rzetelności

  Polska Izba Turystyki już rok temu odnosiła się merytorycznie do tzw. raportu o zadłużeniu biur podróży. Przed zbliżającym się sezonem turystycznym jak zwykle mamy do czynienia z rozpowszechnianiem w mediach nierzetelnych informacji o rzekomo złej kondycji branży turystycznej.