• Informacje na temat:

  j kaczyński wywiad

Artykuły na temat: j kaczyński wywiad
 • ...administracji terenowej oraz ustawy, powołujące nowe służby kontrwywiadu i wywiadu wojskowego. W ocenie RPO, stosowanie wygaszania stosunku pracy powinno być ograniczone do niezbędnego minimum. "Zasadą(...) z obowiązków, które zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym zobowiązani są realizować pracodawcy prywatni". RPO zwrócił się do premiera Jarosława Kaczyńskiego o "rozważenie możliwości...

 • Zaremba: Jacek Kurski przetrwał, bo postawił na jedynego widza - Jarosława Kaczyńskiego

  Jacek Kurski przetrwał, bo postawił na jedynego widza - Jarosława Kaczyńskiego. Właśnie dlatego, że jest wiecznie grzebany, może utrzymać się do końca kadencji.

 • Ryszard Petru, lider Nowoczesnej, udzielił wywiadu stacji TVN24.

 • Prezes PiS za rok zamierza sprawdzić osiągnięcia Morawieckiego

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyznaje w wywiadzie dla "Polska the Times", że za rok zamierza sprawdzić osiągnięcia związane z planem "obudzenia polskiego kapitału" wicepremiera, ministra rozwoju i ministra finansów Mateusza Morawieckiego.

 • Tradycja, również tradycyjne śląskie gałęzie przemysłu, są cenne - ocenił rozmowie z Radiem Katowice prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wskazał, że na gruncie tej tradycji należy budować nowoczesność. Deklarował, że państwo będzie działało na rzecz innowacyjności, również w tym regionie.

 • Amerykański skroplony gaz LNG już w Polsce

  Dziś w Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu nastąpił uroczysty odbiór pierwszej dostawy gazu skroplonego ze Stanów Zjednoczonych. Pod koniec kwietnia Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisało kontrakt na dostawę tego surowca z amerykańską firmą Cheniere Energy. To pierwsza dostawa błękitnego paliwa z USA do tego terminala.

 • RMF FM ponownie najbardziej medialną marką radiową w prasie i internecie

  W tegorocznej, siódmej edycji rankingu Top Marka miesięcznika Press i Press-Service Monitoring Mediów, RMF FM uznano za najczęściej i najlepiej opisywaną w prasie i internecie marką radiową w okresie od lipca 2013 do czerwca 2014.

 • Przyjęcie euro przez Polskę można rozważyć za 10-20 lat - Morawiecki

  - Przyjęcie unijnej waluty można rozważyć za 10-20 lat, gdy Polska będzie bardziej podobna do krajów strefy euro pod względem wielu parametrów makro- i mikroekonomicznych - mówił w środę na konferencji prasowej wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

 • Ruszyła pierwsza na świecie wyszukiwarka inwigilacji w Sieci - www.bringingprivacyback.com - stworzona w Polsce przez zespół informatyków, kryptologów i kryptografów. Łączy ona także istotne punkty regulaminów najpopularniejszych aplikacji sieciowych, by sprawdzić które z nich przechowują dane personalne.

 • Nie ma odwrotu od rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

  Chcemy w polską gospodarkę wlać rozwiązania korzystne dla polskich przedsiębiorców, aby powstawały nowe inwestycje, tworzono miejsca pracy. Nie ma odwrotu od rozwoju przedsiębiorczości w Polsce. Nasze propozycje podatkowe mają to uwzględniać - zapowiada premier Beata Szydło.