• Informacje na temat:

  jaguar najnowszy

Artykuły na temat: jaguar najnowszy
 • Raport bieżący nr 39/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd British Automotive Holding S.A. informuje o otrzymaniu w...

 • Pruszków stanie się polskim zagłębiem przemysłu motoryzacyjnego? To możliwe. Już teraz produkowane są tam elementy wyposażenia, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover. Obecnie działająca tam fabryka Kongsberg Automotive powiększyła się o nową część o powierzchni 2500 m kw. To oznacza też wzrost zatrudnienia.

 • Raport bieżący nr 11/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 51/2017 z dnia 30 czerwca 2017...

 • Motoryzacyjne wiraże i miraże

  Polski przemysł motoryzacyjny daje 8 proc. PKB i 12 proc. eksportu i stale rośnie - z dumą podkreślają politycy. Nie jest tak różowo: od 15 lat nie udało się przyciągnąć do nas żadnej nowej inwestycji któregoś z globalnych koncernów motoryzacyjnych.

 • Auta nowe i używane idą jak świeże bułeczki

  Według badania opinii przeprowadzonego wśród klientów AAA AUTO na temat czynników wpływających na decyzję zakupu, 78% osób odwiedzających AAA AUTO chce wykorzystać środki pochodzące z Programu 500+ na zakup samochodu. Większość osób (67%) planuje wykorzystać otrzymane pieniądze na spłatę miesięcznych rat kredytowych.

 • W ciągu 8 miesięcy 2013r. Boryszew S.A. oddział Maflow - producent przewodów do klimatyzacji samochodowej pozyskał 27 nowych kontraktów.

 • Rynek dóbr luksusowych w Polsce odporny na kryzys, a społeczeństwo się bogaci

  Pomimo spowolnienia gospodarczego i kłopotów w strefie euro, rynek dóbr luksusowych w Polsce rozwija się stabilnie, coraz lepiej zaspokajając potrzeby bogacącego się społeczeństwa. W 2012 roku liczba osób zamożnych i bogatych przekroczyła 750 tys., a ich łączne dochody do dyspozycji to blisko 130 mld zł. W Polsce jest już dostępnych 2/3 kluczowych światowych marek luksusowych.

 • Dobre auto lepsze niż złoto

  Inwestując w samochody w ostatniej dekadzie można było uzyskać nawet czterokrotne przebicie. Oczywiście mowa o rzadkich, zabytkowych pojazdach. Takich, które można porównać do obrazów wielkich mistrzów lub unikatowych znaczków.