• Informacje na temat:

  jaguar xk

Artykuły na temat: jaguar xk
 • Jaguar Land Rover zapowiada zwolnienie 4,5 tys. pracowników

  Brytyjski producent samochodów Jaguar Land Rover (JLR) poinformował o planach zwolnienia 4,5 tys. osób w ramach procesu restrukturyzacji firmy. Na decyzję zarządu firmy wpłynął m.in. spadek popytu na samochody z silnikiem Diesla oraz brexit.

 • Grupa Jaguar SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem nieruchomościami, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, przyjęła nową politykę dywidendową. Zgodnie z jej założeniami emitent będzie chciał regularnie dzielić się wypracowywanym zyskiem z akcjonariuszami.

 • Wielka Brytania: Fabryki samochodów czekają na Polaków

  ...pracowników linii produkcyjnej. Najwięcej fabryk samochodowych na Wyspach ulokowanych jest w regionie West Midlands (środkowo-zachodnia Anglia). Mają tam swoje zakłady takie koncerny jak: Jaguar(...) muszą być przygotowani na pracę w godzinach nocnych. Dzienna zmiana trwa 7.30-15.48. W nocy pracuje się w godzinach 20.30-4.38, a w piątki 18.30-2.38. Jaguar Land Rover Jednym z pierwszych koncernów...

 • Grupa Jaguar SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się rewitalizacją kamienic, budową domów oraz obrotem nieruchomościami, pozyskała inwestora finansowego - Gdyńską Grupę Finansową SA, która dokonała objęcia 600 000 szt. akcji spółki. Emitent rozpoczął także podpisywanie umów przenoszących własność apartamentów w ramach inwestycji "Kamienna Góra Lipowa".

 • Pracuj w największych miastach Anglii

  ...w regionie to m.in. Aviva, BT, Barclays, Cadbury, HFC Bank, HSBC, Jaguar, LDV, Nat West, Royal Bank of Scotland, Ernst & Young, GKN, IMI. Birmingham jest również ośrodkiem akademickim i kulturalnym(...) przez lata prężnie rozwijał się przemysł maszynowy i motoryzacyjny. Dzisiaj nie jest on już główną gałęzią, ale nadal znajduje się tu fabryka Jaguara oraz Peugeota. Yorkshire and the Humber W tym...

 • Grupa Jaguar SA, spółka notowana na rynku NewConnect, która zajmuje się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, zanotowała w IV kw. 2014 r. 486 tys. zł zysku netto. Spółka przewiduje, że jej wyniki finansowe w kolejnych kwartałach powinny ulegać istotnej poprawie, dzięki wejściu w nowy segment biznesowy - rewitalizację kamienic.

 • Kto ma największe szanse na pracę w Wielkiej Brytanii?

  ...natomiast wskaźniki związane z branżą motoryzacyjną. W sierpniu fabryki wyprodukowały więcej pojazdów i silników niż w poprzednich miesiącach. Ponadto koncern Jaguar Land Rover zapowiedział inwestycję...

 • Grupa Jaguar SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, przeprowadzi emisję akcji z zachowaniem prawa poboru dla akcjonariuszy. Emitent rozwija także nową działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym.

 • Mam gdzieś to państwo

  ...z takim patriotyzmem. Kasa się liczy. Reszta to bzdurne gadanie. Jak będę miał jaguara, pokaźne konto, to mogę pogadać o chorągiewkach na 11 listopada. Ja się pracy nie boję, fach mam. Tylko wk...a mnie...

 • Grupa Jaguar SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, z sukcesem realizuje projekt inwestycyjny budowy apartamentów w Gdyni. Emitent przeprowadzi także na przełomie lutego i marca 2016 r. emisję akcji serii D.