• Informacje na temat:

  jak bezpiecznie kupic mieszkanie od dewelopera

Artykuły na temat: jak bezpiecznie kupic mieszkanie od dewelopera
 • Mieszkanie obciążone kredytem hipotecznym można czasem kupić nieco taniej. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić bezpiecznie.

 • Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera?

  Wielu deweloperów notuje rekordy sprzedaży, a raportowana przez Główny Urząd Statystyczny aktywność, jeśli chodzi o nowe budowy, od dawna nie była tak wysoka. Mieszkania nie kupuje się co miesiąc, dla większości osób to sytuacja bardzo stresowa. Home Broker przygotował zbiór porad, które sprawią, że transakcja przebiegnie spokojniej i bezpieczniej.

 • Jak bezpiecznie kupić nowe mieszkanie

  Zwiększenie limitów w programie MdM wpłynęło pozytywnie na sprzedaż nieruchomości. Poszukujący nowego mieszkania mają teraz większy wybór, ponieważ więcej lokali kwalifikuje się do programu. Ale jak kupować bezpiecznie? Zacząć od prześwietlenia dewelopera i jego oferty.

 • Jak bezpiecznie kupić mieszkanie z rynku wtórnego?

  Choć deweloperzy notują rekordy sprzedaży, wielu Polaków nadal wybiera zakup mieszkania z rynku wtórnego. Przekonuje ich duży wybór standardu i lokalizacji, a także możliwość znalezienia nieruchomości gotowej do natychmiastowego zamieszkania.

 • Sześć kroków do bezpiecznego zakupu mieszkania od dewelopera

  Ostrożności nigdy za wiele. Zakup mieszkania to dla wielu najpoważniejsza inwestycja w życiu, należy dołożyć wszelkich starań, by transakcja przebiegła bezpiecznie.

 • Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

  - jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem?

 • Kupić czy wynajmować? Jak wybrać odpowiednie lokum - czym się kierować? Jakie pytania zadać deweloperowi przed zakupem mieszkania? Jak będzie wyglądać rynek nieruchomości po uruchomieniu Narodowego Programu Mieszkaniowego? Co z finansowaniem i ubezpieczeniem zakupu? Czy wreszcie, jak poradzić sobie z wyzwaniem wykończenia i aranżacji upragnionego mieszkania?

 • Jakie mieszkania wyprzedają się zaraz po rozpoczęciu sprzedaży w nowych inwestycjach? Sondę wśród firm deweloperskich przeprowadził serwis nieruchomości Dompress.pl.

 • Polacy kupują za gotówkę ponad 4 tys. mieszkań miesięcznie

  Zakupy gotówkowe wciąż przeważają w biurach sprzedaży deweloperów - wynika z najświeższych szacunków NBP. Bez udziału kredytu finansowane są aż dwie transakcje na trzy, a na rynek wpływa co miesiąc prawie 1,5 mld złotych wyciąganych ze skarpet.

 • Deweloperzy nie boją się "Mieszkania +"

  Jeśli wierzyć zapewnieniom rządu, to państwowy fundusz zbuduje mieszkania, wynajmie je za pół ceny, a po latach odda lokatorom na własność. Deweloperzy nie widzą jednak w tym zagrożenia dla swojego biznesu. Liczba rozpoczynanych przez nich inwestycji ustanowiła właśnie najlepszy czerwcowy wynik w historii - sugerują najnowsze dane opublikowane przez GUS.